comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Welbeck'i bekletiyor! Javier Hernandez'de flaş gelişme!

20 Ocak 2018, Cumartesi 00:55
Beşiktaş Welbeck'i bekletiyor! Javier Hernandez'de flaş gelişme!

Beşiktaş'ta flaş gelişme! Siyah beyazlılar golcü transferi için Welbeck'in kiralanması konusunda anlaşma sağlarken, asıl hedef olan Javier Hernandez için de görüşmelerini sürdürüyor. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş Transfer gündeminde hareketli saatler! Cenk Tosun'un Everton'a satışı sonrasında golcü arayışlarını sürdüren Beşiktaş yönetimi Slimani, Welbeck ve Javier Hernarndez transferleri için görüşmelerini sürdürürken, sıcak gelişmeler yaşanıyor. Welbeck'in kiralanması konusunda anlaşma sağlayan Beşiktaş'ta asıl hedef Javier Hernandez. BJK Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Beşiktaş Welbeck'i transfer ediyor mu?


Beşiktaş golcü transferi için çalışmalarını hızlandırırken, yönetim Welbeck transferinde kiralık olarak anlaşma sağladı. Beşiktaş yönetimi ise bu transferi şu anda bekletiyor. Londra'da gerçekleşen görüşmelerin ardından siyah beyazlıların asıl hedefi West Ham'da forma giyen Javier Hernandez.
 

Beşiktaş'ın Javier Hernandez transferinde son dakika gelişmeleri


Beşiktaş'ın golcü transferinde son dönemde en fazla yoğunlaştığı isim ise Javier Hernandez. Bu oyuncuyla ilgili özellikle dış basında da birçok gelişme gündeme gelirken, FutbolArena'nın ulaştığı bilgiye göre Beşiktaş, Javier Hernandez'in transferinde 8 milyon euro'ya anlaştı ve futbolcuyla görüşmeler sürüyor. 

1-2 GÜNE SONUÇLANMASI BEKLENİYOR
Öte yandan Beşiktaş yönetiminin 1-2 güne forvet transferini tamamlaması bekleniyor. Asıl hedefi Javier Hernandez olan siyah beyazlıların, MLS'den teklif alan fakat Avrupa'da oynamak istediğini söyleyen Javier Hernandez ile yaptığı görüşmelerde son aşamaya gelindi. Meksikalı futbolcunun bonservisi için 8 milyon euro'ya anlaşmaya varıldı.  


Javier Hernandez (Chacarito) bu sezon kaç gol attı?


West Ham United takımı forması giyen Meksikalı golcü oyuncu Hernandez 21 karşılaşmada süre aldı ve takımı adına 4 gol kaydetti. Meksikalı golcü kariyerinde Manchester United, Real Madrid gibi büyük takımların formasını da giydi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)