comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş, Weghorst'u KAP'a bildirdi!

05 Temmuz 2022, Salı 20:07
Beşiktaş, Weghorst'u KAP'a bildirdi!

Beşiktaş, Weghorst'u bedelsiz olarak kiraladığını KAP'a duyurdu. İşte resmi açıklama. 

FutbolArena - Beşiktaş, Weghorst transferini KAP'a bildirdi. Siyah beyazlılar golcü oyuncuyu bedelsiz olarak kiraladıklarını KAP'a bildirdi. 

Beşiktaş kulübü Weghorst'a 1 yıllık garanti ücret olarak 2.8 milyon euro ödeyecek. Ayrıca 200 bin eurp performans primi olduğu açıklandı. 
BEŞİKTAŞ'IN AÇIKLAMASI

“Profesyonel Futbolcu Wout François Maria Weghorst'un geçici transferi konusunda kulübü ve kendisi ile 06.07.2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere anlaşmaya varılmıştır. Burnley FC Kulübü'ne kiralama bedeli ödenmeyecektir. Oyuncuya 2022-2023 sezonu için net 2.800.000 Avro garanti ücret ve ayrıca net 200.000 Avro Performans Primi Şirketimiz tarafından ödenecektir.”

BEŞİKTAŞ'TAN SMA HASTALIĞI İÇİN FARKINDALIK MESAJI

Beşiktaş kulübü Weghorst transfer videosunun sonuna şu mesajı ekledi: "SMA hastalığı genetik tarama yolu ile test edilmektedir. Sadece kan vererek taşıyıcı olup olmadığınızı öğrenebilir, SMA hastalığı ile mücadelede birinci adımı atabilirsiniz.

WEGHORST'UN AÇIKLAMALARI

Çok mutluyum. Her şey çok güzel. Biraz zaman aldı ama buna değdi. Beşiktaş taraftarının ilgisi çok güzeldi. Sürekli mesaj gönderdiler. Hatta Hollanda'daki evime formalar, atkılar geldi. Sürekli benimle iletişim halinde kaldılar. Bu kararda gerçekten etkisi oldu. Beşiktaş'ta istendiğimi bana hissettirdiler. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!