comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş, Volvo ile sponsorluk anlaşması imzaladı

09 Mart 2018, Cuma 10:59

Beşiktaş Kulübü, İsveç çıkışlı otomotiv firması Volvo ile sponsorluk anlaşması düzenledi. Düzenlenen törene Fikret Orman'da katıldı.

FutbolArenaBeşiktaş Kulübü otomotiv firması Volvo ile sponsorluk anlaşması imzalıyor. Volvo ile yapılan sponsorluk anlaşması adına düzenlenen imza törenine Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'da katıldı.

Beşiktaş Kulübü, İsveç çıkışlı otomotiv firması VOLVO ile sponsorluk anlaşması düzenledi. Düzenlenen törene Fikret Orman'da katıldı.


Beşiktaş, Volvo ile sponsorluk anlaşması imzaladı


"Volvo ile Vodafone Park üzerinden bir işbirliği projemizin olması bizim için çok önemli. Volvo ile özelliklerimiz çok uyuşuyor. Bizim bir sektörde partnerimiz var ancak otomotiv sektöründe kol kola gireceğimiz bir partner arıyorduk. Volvo bizim için çok kıymetli bu konuda. Yapmış olduğumuz anlaşmanın şartlarından çok memnunuz. 1903 tribününün ismi Volvo Tribünü olacak. Volvo, yöneticilerimiz ve futbolcularımıza araç sponsorluğu yapacak.''


''BEŞİKTAŞ'IN HER ZAMAN YANINDAYIZ''

Volvo Türkiye Genel Müdür Sabri Sözen: ''Beşiktaş ile kol kola girerken öncelikle kazan-kazan ilkesi ile yol almamız gerekiyor. Taraftarların da bu ilişkiden fayda sağladığı bir noktaya gitmek istiyoruz. Destek amacı ile biz kulübümüzün her zaman yanındayız.''

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.