comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş, Volkan Babacan ile anlaştı! Muhammed Şengezer bekleniyor

12 Ağustos 2019, Pazartesi 16:32
Beşiktaş, Volkan Babacan ile anlaştı! Muhammed Şengezer bekleniyor

Siyah beyazlılar Başakşehir'den Volkan Babacan'la her konuda anlaşma sağladı. Muhammed Şengezer'i düşünen Başakşehir ise Bursaspor'la pazarlıklarını sürdürüyor.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de sezonun başlamasına kısa bir süre kala transferde hareketlilik devam ediyor. Sezona Abdullah Avcı yönetiminde başlayan Beşiktaş, Karius'un sakatlığı sonrası gözünü kaleci transferine çevirdi. Yapılan girişimlerin sonucunda Volkan Babacan ile anlaşma sağlandı.
 

Beşiktaş, Volkan Babacan'ı transfer edecek mi?


Siyah beyazlılar Başakşehir'den Volkan Babacan'la her konuda anlaşma sağladı. Mert Günok'un alternatifi için Bursaspor'dan Muhammed Şengezer'i düşünen Başakşehir, Bursaspor'la pazarlıklarını sürdürüyor. Bursa ekibi genç kalecisi için 10 milyon TL bonservis isterken görüşmelerin son aşamaya geldiği öğrenildi.

BAŞAKŞEHİR'İN MUHAMMED ŞENGEZER TRANSFERİNİ TAMAMLAMASI BEKLENİYOR
Başakşehir, Muhammed Şengezer'i transfer ederse Milli kalecisi Volkan Babacan'ın Beşiktaş'a transferi için kolaylık sağlayacak. Siyah beyazlılar Volkan Babacan'la resmî sözleşme imzalamak için Muhammed Şengezer'in Başakşehir'e imza atmasını bekliyor.
Başakşehir, Muhammed Şengezer'i kadrosuna katarsa Beşiktaş da Volkan Babacan'la 3 yıllık sözleşme imzalayacak.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!