comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş ve Trabzonspor'un Yusuf Erdoğan pazarlığı

12 Temmuz 2017, Çarşamba 18:30
Beşiktaş ve Trabzonspor'un Yusuf Erdoğan pazarlığı

Beşiktaş, Yusuf Erdoğan transferini bitirmek üzere ilk teklifini yaptı. Trabzonspor ortak noktada buluşmak için pazarlığa başladı.

FutbolArena - BJK Transfer listesinde yer alan Yusuf Erdoğan için Trabzonspor'un tavrı belli oldu. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Trabzonspor patronu Muharrem Usta bonservis konusunda pazarlığa başladı.
 

Beşiktaş'ın Yusuf Erdoğan transferinde Olcay Şahan - Mehmet Ekici benzerliği


Trabzonspor'un Yusuf Erdoğan'ı Beşiktaş'a söz verdiğinin Bursaspor Başkanı Ali Ay'ın açıklamasıyla ortaya çıkması Olcay transferindeki gündemi hatırlattı.

Mehmet Ekici'yi ısrarla Siyah Beyazlılar'a yönlendirmeye çalışan ancak oyuncunun Fenerbahçe'yi tercih etmesiyle amacına ulaşamayan Başkan Usta'nın iki kulüp arasında o dönemde varılan anlaşmayı tamamlamak adına Yusuf Erdoğan'ın Beşiktaş'a gitmesine onay verdiği öne sürüldü. 
 

Beşiktaş'ın transferde Yusuf Erdoğan teklifi


Olcay Şahan'ın 200 bin Euro bonservis bedeli karşılığında Trabzonspor'a transfer olmasının arkasında Mehmet Ekici transferinin yattığı gündeme yansımış, aksi taktirde Bordo Mavili kulübün 2 Milyon Euro daha bonservis bedeli ödeyeceği dile getirilmişti.
Yusuf Erdoğan Beşiktaş ile anlaştı ancak taraflar bu oyuncunun bonservis karşılıkları konusunda henüz anlaşamadılar. Muharrem Usta, Yusuf Erdoğan'ın 2 milyon Euro sayılmasını isterken, Fikret Orman 1 milyon Euro'da diretiyor.

Beşiktaş ile ilgili diğer gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.
 

Yusuf Erdoğan'ın Trabzonspor performansı


Yusuf Erdoğan bu sezon Trabzonspor forması altında Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Lig'de 30 maçta 1327 dakika süre aldı ve 4 gollük performans sergiledi. 

FutbolArena haber turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.