comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş ve Everton arasında Cenk Tosun pazarlığının ikinci aşaması

30 Aralık 2017, Cumartesi 22:45
Beşiktaş ve Everton arasında Cenk Tosun pazarlığının ikinci aşaması

Beşiktaş yönetimiyle İstanbul'a gelen Everton yetkilileri arasında Cenk Tosun için transfer pazarlığının ikinci görüşmesi de gerçekleşti. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş Transfer gündeminde hareketli saatler! 29 Aralık Cuma günü İstanbul'a gelen Everton yetkilileriyle Cenk Tosun'un transferi için yapılan pazarlıklar Cumartesi günü de devam etti. Transfer görüşmesinin perde arkasını 29 Aralık Cuma günü FutbolArena duyurmuştu  BJK Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Cenk Tosun'un Everton'a transferinde son dakika haberleri


Beşiktaş yönetimiyle Everton yetkilileri arasında Cenk Tosun transferinin pazarlığı 30 Aralık Cumartesi günü de devam etti. Başkan Fikret Orman ailesiyle birlikte Güney Afrika'da yılbaşı tatilini sürdürürken, Orman'ın yetki verdiği siyah beyazlı idareciler İstanbul'a gelen Everton yetkilileriyle bir kez daha masaya oturdu. 

SON TEKLİF! "BEŞİKTAŞ 26 İSTEDİ, EVERTON 24 ÖNERDİ"
29 Aralık Cuma günü yapılan görüşmede Beşiktaş yönetiminin isteği 27 milyon euro olmuştu. Ancak paranın büyük bir kısmını peşin ödenmesini isteyen siyah beyazlı idareciler bu doğrultuda indirime gitmeyi kabul etti. Son yapılan teklifte Beşiktaş yönetimi 26 milyon euro'ya inerken, Everton ise teklifi 24 milyon euro'nun biraz üzerine çıkardı. Tarafların önümüzdeki günlerde 25 milyon euro'da anlaşma sağlaması bekleniyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.