comScore

Beşiktaş Beşiktaş

'Beşiktaş Vagner Love'u istedi' Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu açıkladı

21 Ocak 2018, Pazar 23:26
'Beşiktaş Vagner Love'u istedi' Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu açıkladı

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Beşiktaş'ın Vagner Love'u transfer etmek istediğini resmen açıkladı. 

FutbolArena - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında golcü arayışlarını sürdüren siyah beyazlılarda Vagner Love transferi gündeme geldi. Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Beyaz TV'ye bağlanarak Beşiktaş'ın Vagner Love transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş Vagner Love'u transfer ediyor mu?


Beşiktaş'ın Vagner Love transferiyle ilgili Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Beyaz TV'ye bağlanarak Brezilyalı yıldızın transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 

"FİKRET ORMAN VAGNER LOVE'U İSTEDİ"
Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Vagner Love transferiyle ilgili, "Fikret Orman, Vagner Love'u benden istedi. Cuma günü konuştuk. Cuma günü konuştuk. Hatta biliyorum, sizin bizden daha fazla ona ihtiyacınız var dedi. Biz şu anda Vagner Love'u vermeyi düşünmüyoruz. Çünkü Vagner Love'u verirsek onun yerini dolduramayız. Devre arasında çok fazla vaktimiz de yok. O yüzden vermeyi düşünmüyoruz." ifadelerini kullandı. 
 

Vagner Love Alanyaspor'da kaç gol attı?


Alanyaspor'un yıldız futbolcusu Vagner Love, bu sezon Süper Lig'de 14 maçta 10 gol attı ve 3 asist yaptı. Vagner Love toplamda ise 16 maçta 11 gol kaydetti. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)