comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Vagner Love için disiplin süreci başlattı! Olay açıklamalar

13 Ocak 2019, Pazar 21:23
Beşiktaş Vagner Love için disiplin süreci başlattı! Olay açıklamalar

Beşiktaş kulübü, yaptığı açıklamalar nedeniyle kadro dışı bırakılan Vagner Love hakkında disiplin süreci başlatıldığını duyurdu. 

FutbolArena - Beşiktaş kulübü Vagner Love hakkında disiplin süreci başlattı. Brezilyalı futbolcunun 13 Ocak 2019 tarihinde Radio Bandeirantes'a yaptığı açıklamaların ardından siyah beyazlı kulüp tarafından Vagner Love hakkında disiplin süreci başlatıldı. 


Beşiktaş Haberleri: Vagner Love son dakika disiplin süreci


Kadro dışı bırakılan sözleşmeli oyuncu Vagner Love'un, kulübümüzün bilgisi dışında röportaj vermesi ve söz konusu röportajda kullandığı ifadeler sebebiyle hakkında disiplin süreci başlatılmıştır. Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

VAGNER LOVE NE SÖYLEMİŞTİ?
Beşiktaş'ın bana 5 aylık borcu var. 6. aya gireceğiz ve henüz bunun için benimle görüşmediler. Yine de antrenmanlara çıktım. 1.5 yıl daha sözleşmem var. Antrenmanlara çık diyorlar çıkıyorum. Eğer alacağımı alamazsam FIFA'ya gideceğim. FIFA'nın bana başka yerlerde çalışma hakkı vereceğinden eminim. Dünyadaki bütün kulüplerin herhangi bir oyuncuyu istemediği zaman yaptıkları şey budur. Ne yazık ki, Beşiktaş bana bunu yapmıyor ama ben bugüne kadar hep sessiz kaldım ve sözümü tuttum. "Maalesef bu iş burda böyle işlemiyor. Bana gösterilen bu muamele bence kendi taraflarında bir karakter eksikliği olduğunu gösteriyor. Ama ne olursa olsun benim kafam rahat." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (24 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.