comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş, Türkiye Kupası zararını Kartal Yuvası'ndan çıkardı

26 Nisan 2018, Perşembe 23:27
Beşiktaş, Türkiye Kupası zararını Kartal Yuvası'ndan çıkardı

Beşiktaşlılar, Türkiye Kupası gelirinden mahrum kalan kulüp için kampanya başlattı. Kartal Yuvası mağazaları Beşiktaş taraftarlarına ürün yetiştirmekte zorlandı.

FutbolArena - Yarıda kalan olaylı derbiye çıkmama kararı alan Beşiktaş'ın hükmen mağlup sayılacağı ve Türkiye Kupası'nda elde ettiği gelirleri geri verecek olmasından dolayı siyah-beyazlı taraftarlar, büyük bir kampanya başlatarak Kartal Yuvası'na hücum etti. 
 

Beşiktaş, Türkiye Kupası'ndan para alacak mı?


Olağanüstü Divan Kurulu istişare toplantısında divan üyeleriyle görüşen Beşiktaş Yönetimi, toplantının ardından yönetim kurulu kararıyla yarıda kalan Fenerbahçe derbisine çıkmayacaklarını açıklamıştı.

BEŞİKTAŞ KUPADAN DAHA FAZLA GELİR KAZANDI
İHA'nın haberine göre bu kararla birlikte Türkiye Kupası gelirlerinden mahrum kalacak olan siyah-beyazlılara taraftarından büyük bir destek geldi.  Sosyal medyada kampanya başlatan Beşiktaş taraftarları kısa süre içinde internet yaptığı alışverişlerde Türkiye Kupası gelirinin daha fazlasını kulübe kazandırdı.

Kampanyanın hafta sonu oynanacak olan Galatasaray derbisine kadar devam edeceği öğrenilirken, Kartal Yuvası mağazaları ürün yetiştirmekte zorlanıyor. 

Siyah beyazlı takımla ilgili gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.