comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş tribünleri ikiye bölündü: 'Yönetim istifa!'

13 Mayıs 2019, Pazartesi 20:47
Beşiktaş tribünleri ikiye bölündü: 'Yönetim istifa!'

Beşiktaş - Aytemiz Alanyaspor maçının ilk yarısında Beşiktaş tribünlerinin bir bölümünde yönetim ve Başkan Fikret Orman'a yönelik tepki gösterildi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 32. haftasında sahasında Aytemiz Alanyaspor'u ağırladı. Tribünlerde büyük boşlukların göze çarptığı müsabakanın ilk yarısında Beşiktaş tribünleri ikiye bölündü. Bir grup Beşiktaş taraftarı Fikret Orman ve yönetimi protesto ederken, diğer grup ise protesto edenlere ıslık sesleriyle tepki gösterdi. 

SERGEN YALÇIN'A SEVGİ SELİ
Beşiktaş taraftarları efsane futbolcuları Sergen Yalçın'a Vodafone Park'ta hem maç öncesi, hem de maçın oynandığı sırada tezahüratlarla destek olurken, Sergen Yalçın ise müsabaka öncesinde tribünleri selamlayarak taraftarlara teşekkür etti. BEŞİKTAŞ TARAFTARLARINDAN PROTESTO

Öte yandan Beşiktaş - Aytemiz Alanyaspor maçının ilk yarısında Beşiktaş tribünlerinde bir grup taraftar Fikret Orman ve yönetimi protesto etti. İlk yarı boyunca bir grup taraftar "Fikret Orman paralar nerede? Yönetim istifa" diye bağırırken, diğer grup ise protesto edenlere ıslık sesleriyle tepki gösterdi. 

Sergen Yalçın maç sonu açıklamasında “Böyle bir sevgi gördüğü zaman insan duygulanabiliyor. Ama bunu teknik direktör olayıyla bağdaştırmamak lazım. Şu an Alanyaspor'da çalışıyorum, Beşiktaş'tan bir teklif almadım. Bir teklif gelmediği için yorum yapmak istemiyorum. Yorum yapmanın sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Kimseyi zor durumda bırakmamak lazım. Beşiktaş taraftarıyla bir gün kavuşacağız." dedi.

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)