comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer: Tamer Tuna geri dönüyor!

24 Mayıs 2018, Perşembe 10:11
Beşiktaş Transfer: Tamer Tuna geri dönüyor!

Beşiktaş Transfer Haberleri, Göztepe'den gönderilen Tamer Tuna'nın geri döneceği iddiasıyla gündeme geldi.

Beşiktaş Transfer Haberleri Tamer Tuna'nın geri döneceği haberleri ile gündeme geliyor. Beşiktaş Transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün, Tamer Tuna dönecek mi? (24 Mayıs 2018 Perşembe)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün Tamer Tuna'nın geri döneceği iddiasıyla gündeme geldi. Şenol Güneş'in eski yardımcısı Tamer Tuna bu sezon başında Göztepe ile anlaşmış ve takımı ile ligi 6. sırada bitirmişti. Buna karşın Göztepe yönetimi ile yollarını ayıran Tuna'nın Beşiktaş'a döneceği iddia edildi. Akşam'ın haberine göre Şenol Güneş'e iyi bir yardımcı antrenör almak istiyen Beşiktaş yönetimi, Tamer Tuna'ya gitti ve "Şenol Hocanın yardımcısı ol, o bıraktıktan sonra takımın başına sen geç" dediler. 

Göztepe, Tamer Tuna ile yollarını neden ayırdı? (Göztepe'nin yeni teknik direktörü kim olacak?)


Tamer Tuna kimdir? Kaç yaşında, kariyeri


Galatasaray altyapısından yetişen ve futbolculuk kariyeri boyunca Trabzonspor, Beşiktaş dahil çok sayıda Anadolu takımında da oynayan Tamer Tuna bir dönem Rusya'da Akhmat Grozny takımında da oynamıştı. Kariyeri boyunca 13 farklı takımda oynayan Tamer Tuna, teknik adamlıkta da benzer bir süreçten geçiyor. Öncelikle Dardanelspor altyapısında göreve başlayan Tamer Tuna, ardından Gaziantepspor ve Sivasspor'da antrenörlük yaptı. Tuna 2015-2017 yılları arasında Beşiktaş'ın şampiyon olduğu 2 sezonda da Şenol Güneş'in yardımcılığını yaparken 2017-2018 sezonunda ilk teknik direktörlük deneyimini Göztepe'de yaşadı ve takımı ile ligi 6. sırada bitirdi. UEFA-Pro lisans sahibi Tamer Tuna 41 yaşında. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"