comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer: Talisca ve Aboubakar için flaş itiraf (28 Mart 2018 Çarşamba)

28 Mart 2018, Çarşamba 10:56

Beşiktaş Transfer haberleri arasında bugün öne çıkan gelişmeler neler? Beşiktaş'ta Talisca transfer olacak mı? Aboubakar'dan Beşiktaş için transfer itirafı geldi. BJK Transfer gelişmeleri burada.

Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında gelecek sezon kadrosuna katacağı futbolcularla ilgili çalışmalar yaparken, bir yandan da Anderson Talisca'nın geleceği merak ediliyor. Son dakika Beşiktaş haberleri arasında bugün Talisca'nın transferi hakkında menajerinin açıklamaları dikkat çekti. Öte yandan Beşiktaş'ın eski golcüsü Aboubakar'dan da bir itiraf geldi.


Beşiktaş Haberleri Bugün: Talisca, Roma'ya transfer olacak mı?


Anderson Talisca'nın temsilcisi, Brezilya Milli Takımına seçilen oyuncusuyla ilgili olarak Roma ile herhangi bir görüşme yapmadığını belirtti. Talisca'nın menajeri Carlos Leite, LaRoma24.it'e verdiği demeçte, "Roma ve Monchi ile görüşmem olmadı. Talisca hakkında şu anda bir şey söyleyemem" ifadelerini kullandı.

Roma'nın sportif direktörü Monchi'nin Talisca'ya olan hayranlığını anlattığı ancak resmi bir transfer girişiminde bulunmadığı ifade edildi.

 

Aboubakar, Beşiktaş'tan neden ayrıldı?


O Jogo'ya konuşan Aboubakar, Beşiktaş ile ilgili konuştu. Kamerunlu golcü, "Beşiktaş'ta oynarken Porto'ya dönmeyi hiç düşünmüyordum. Sergio Conceiçao benim aklımı çeldi" diye konuştu.

Son 5 haftadır gol atmamasına rağmen 24 gol gibi iyi bir rakama ulaşan Aboubakar,  "5 veya 10 maç gol atamamam önemli değil. Önemli olan takımın sezon sonu şampiyon olması. Kazanmak ve şampiyon olmak en önemli şey" diye konuştu.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.