comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer: Rıdvan Dilmen açıkladı "Oğuzhan Özyakup sözleşme imzaladı"

14 Mayıs 2018, Pazartesi 11:46
Beşiktaş Transfer: Rıdvan Dilmen açıkladı

Beşiktaş Transfer Haberleri sürpriz bir iddia ile gündeme geldi. Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, "Oğuzhan'ın sözleşme imzaladığını biliyorum" dedi.

Beşiktaş Transfer Haberleri kapsamında sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın yıldız orta saha oyuncusu Oğuzhan Özyakup'ın 4 yıllık sözleşme imzaladığını söyledi. Beşiktaş transfer haberleri FutbolArena'da!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün: Oğuzhan Özyakup BJK'de kalacak mı? 


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün Oğuzhan Özyakup ile ilgili sürpriz bir gelişme ile dikkatleri çekti. NTV yorumcusu Rıdvan Dilmen, "Oğuzhan Özyakup'un Beşiktaş ile 4 yıllık sözleşme imzaladığını biliyorum ama gizliyorlar" dedi. Bu iddia büyük yankı uyandırdı. 


 

Oğuzhan Özyakup bu sezon kaç gol attı?


Oğuzhan Özyakup geçtiğimiz sezonların aksine, bu sezon Şenol Güneş'ten forma bulmakta zorlandı. Bu sezon hiç gol atamayan Oğuzhan Özyakup ligde 5, Türkiye Kupası'nda da 4 asist yapabildi. 
Oğuzhan Özyakup geçen sezon 5 gol 10 asist yaparken bir önceki sezon da 10 gol ve 8 asist yapmıştı. Oğuzhan Beşiktaş'ın şampiyon olduğu son iki sezonda performansı ile şampiyonluğa katkı sağlayan başlıca isimlerden biri olmuştu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"