comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer: Quaresma Çin'e gidecek mi?

11 Mayıs 2018, Cuma 10:33
Beşiktaş Transfer: Quaresma Çin'e gidecek mi?

Beşiktaş Transfer Haberleri Ricardo Quaresma'nın Çin'e transfer olacağı iddiaları ile gündeme geldi.

Beşiktaş transfer haberleri kapsamında Ricardo Quaresma'nın Çin'e satılabileceği gündeme geldi. Beşiktaş transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün: Ricardo Quaresma satılacak mı? (11 Mayıs 2018 Cuma)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün Ricardo Quaresma'ya Çin'den teklif geldiği iddiaları ile öne çıktı. Sabah'ın haberine göre; Hem yaşlanan kadroyu gençleştirmek hem de maaş maliyetlerini düşürmek isteyen Beşiktaş yönetimi, Quaresma için altı ay önce gelen 15 milyon Euro civarındaki teklifleri Dünya Kupası sonrasına ertelemişti.  Amaç ise yıldız futbolcunun Rusya'da vitrine çıkarak değerini artırmasını sağlamaktı. Ancak Fikret Orman ve ekibi, bu konudaki tavrını değiştirdi. Çinlilere menajerler aracılığı ile "İsterseniz Haziran'da görüşebiliriz" mesajı iletildi. Quaresma'nın da görüşmelere açık olduğu belirtildi.

Quaresma, Beşiktaş'ta kaç gol attı? Quaresma asist sayısı


Süper Lig'de en çok kilit pas atan futbolcu olacan Ricardo Quaresma bu sezon Beşiktaş'ta oynadığı 26 lig maçında 4 kez gol sevinci yaşadı. Portekizli futbolcu bu maçlarda 7 de asist yaptı. 34 yaşındaki Ricardo Quaresma, 3 sezondur Beşiktaş formasını giyiyor. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"