comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş transfer pişmanlığı yaşıyor! "Satabildiğimizi satalım"

02 Mayıs 2018, Çarşamba 10:40
Beşiktaş transfer pişmanlığı yaşıyor!

Beşiktaş transfer haberleri kapsamında bu sezonun transfer planlamasının sorgulandığına yönelik bir haber dikkatlerden kaçmıyor.

Beşiktaş transfer haberleri yönetim içinde öz eleştirilerin yaşandığı iddiasıyla dikkat çekiyor. Beşiktaş kadrosunun çok yaşlandığı ve bazı maliyetli oyunculardan verim alınamadığı eleştirileri dikkat çekiyor. Beşiktaş transfer haberleri FutbolArena'da!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün: Gelecek sezon gençleştirme operasyonu yapılacak!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün, gelecek sezonla ilgili transfer planlamasıyla ilgili çıkan haberle dikkat çekiyor. Habertürk'ün haberine göre Beşiktaş'ta yönetim, bu sezonki transfer politikasından dolayı özeleştiride bulunurken, "Bu kadro ile önümüzdeki sezon olmaz. Zaten Şampiyonlar Ligi'ne de gidemeyeceksek bu maliyet bize ağır gelir. Satabileceğimiz kim varsa gönderip yerlerine genç uygun maliyetli isimleri almalıyız" dedikleri öğrenildi.

"KEŞKE ABOUBAKAR'I ALSAYMIŞIZ"

Öte yandan yöneticiler geçen sezon Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen Vincent Aboubakar'ın bonservisini almadıkları için de pişman, "Negredo ve Vagner Love'un maliyeti Aboubakar'ın bonservisini karşılıyor ama ikisi bir Aboubakar etmedi" görüşünde birleşti.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"