comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Oğuzhan Özyakup takımda kalacak mı?

16 Nisan 2018, Pazartesi 09:17

Beşiktaş transfer haberlerinde kaptan Oğuzhan Özyakup'un takımda kalıp kalmayacağına yönelik haberler gündemde yer almaya devam ediyor.

Beşiktaş transfer haberleri kapsamında bugün de ön plana çıkan isimlerden biri Oğuzhan Özyakup. Beşiktaş'ın 25 yaşındaki kaptanı Oğuzhan takımda kalacak mı? Yoksa teklifleri değerlendirip yurtdışına mı gidecek? Beşiktaş transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


Beşiktaş Transfer Haberleri bugün: Oğuzhan Özyakup ile Fikret Orman görüştü! Yeni sözleşme 


Beşiktaş transfer haberleri bugün Oğuzhan Özyakup'un takımda kalıp kalmayacağına yönelik haberlerle ön plana çıkıyor. Takvim gazetesi haberine göre Akhisarspor ile oynanan maçın ardından Başkan Fikret Orman ile Oğuzhan bir toplantı gerçekleştirdi ve bu toplantının ardından yola devam kararı alındı. Habere göre iki taraf arasında yıllığı 2.5 milyon eurodan toplamda 5 yıllık bir kontratta anlaşmaya varıldığı iddia edildi.


 

Oğuzhan Özyakup bu sezon kaç gol attı?


Oğuzhan Özyakup geçtiğimiz sezonların aksine, bu sezon Şenol Güneş'ten forma bulmakta zorlandı. Bu sezon hiç gol atamayan Oğuzhan Özyakup ligde 3, Türkiye Kupası'nda da 4 asist yapabildi. 
Oğuzhan Özyakup geçen sezon 5 gol 10 asist yaparken bir önceki sezon da 10 gol ve 8 asist yapmıştı. Oğuzhan Beşiktaş'ın şampiyon olduğu son iki sezonda performansı ile şampiyonluğa katkı sağlayan başlıca isimlerden biri olmuştu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.