comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş transfer listesi kapış kapış! Pedro Franco ve Aras...

07 Eylül 2017, Perşembe 17:38
Beşiktaş transfer listesi kapış kapış! Pedro Franco ve Aras...

Beşiktaş'ın transfer listesine koyduğu Aras, Pedro Franco gibi isimlerin dışında genç oyuncular Sedat ve Eslem'e de talip var.

FutbolArena Özel - Beşiktaş transfer sezonunun son günlerinde satış ve kiralık listesine koyduğu oyuncular için çok sayıda teklif alıyor. Aras Özbiliz, Milosevic, Pedro Franco ve Denys Boyko'yu satış listesine koyan Beşiktaş, Sedat Şahintürk ve Eslem Öztürk gibi genç oyuncuları da kilralık listesine koymuştu. Bu oyunculara Boluspor ve İstanbulspor'dan teklifler geldi.


Boluspor Pedro Franco ve Aras Öziliz'i transfer edecek mi?


Beşiktaş'ın Kolombiyalı stoperi Pedro Franco'nun transferini bitiren Boluspor, Beşiktaş'tan Ermeni oyuncu Aras Özbiliz'i de transfer etmek istiyor. Buna karşın Boluspor, Aras'ın yüksek maliyeti nedeniyle maaşının yarısından fazlasını Beşiktaş'ın ödemesini istiyor. Öte yandan Beşiktaş, Pedro Franco'nun maaşının bir kısmını da ödemeye devam edecek.

Geçen sezon TFF 1. Lig'de final oynayan Boluspor bu transferlerle Süper Lig'e yükselmeyi hedefliyor. 


İstanbulspor, Beşiktaş'ın genç oyuncuları Eslem ve Sedat'ı kiralıyor


Öte yandan Beşiktaş'ın genç oyuncuları Sedat Şahintürk ve Eslem Öztürk de İstanbulspor yolunda. TFF 1. Lig'e bu sezon yükselen İstanbulspor, siyah beyazlı kulübün genç yıldızlarını kiralık olarak bünyesine katmak istiyor.


Beşiktaş transfer yapacak mı?


Elde kalan oyuncularını göndermek isteyen Beşiktaş'a gelecek oyuncu ise görünmüyor. Kartal transferi artık Ocak ayına bırakmış durumda.
Beşiktaş ile ilgili tüm gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)