comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer: İşte Trabzonspor'un Burak Yılmaz için bonservis!

19 Mayıs 2018, Cumartesi 10:03
Beşiktaş Transfer: İşte Trabzonspor'un Burak Yılmaz için bonservis!

Beşiktaş Transfer Haberleri gündeminde uzun süredir Trabzonspor'un golcü oyuncusu Burak Yılmaz var. Peki, Trabzonspor Burak Yılmaz için ne kadar bonservis istiyor?

Beşiktaş Transfer Haberleri gündeminin en öne çıkan isimlerinden biri Burak Yılmaz. Şenol Güneş'in özel olarak istediği golcü oyuncu Beşiktaş'a transfer olacak mı? Beşiktaş transfer haberini FutbolArena'dan takip edin!
 

Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün: Burak Yılmaz transfer haberleri (19 Mayıs 2018 Cumartesi)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün Burak Yılmaz iddiası ile öne çıktı. Sabah'ın haberine göre Trabzonspor, Beşiktaş'ın transfer gündeminde olan Burak Yılmaz için 3,5 milyon euro istedi. Trabzonspor Burak Yılmaz'ı Çin'den transfer ederken de 3.5 milyon euro bonservis ödemişti. Trabzonspor'dan yıllık 3.550 milyon euro garanti ücret alan Burak Yılmaz'ın maliyetinin yüksek olması nedeniyle Trabzonspor bu transfere sıcak bakıyor. 

Burak Yılmaz'dan Trabzonspor'a ihtar! Toplam alacağı...
 

Burak Yılmaz kaç yaşında? Trabzonspor'da kaç gol attı?


15 Temmuz doğumlu Burak Yılmaz, yaklaşık 2 ay sonra 33. yaşını kutlayacak. Bu sezon sakatlıkları nedeniyle 25 maçta oynayan Burak Yılmaz 23 gol atarken 4 de asist yaptı. Burak Yılmaz, Bafetimbi Gomis'in ardından gol krallığında 2. sırada yer alıyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"