comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş transfer haberleri: Nacer Chadli, David Ospina (12 Ağustos 2018 Pazar)

12 Ağustos 2018, Pazar 10:21
Beşiktaş transfer haberleri: Nacer Chadli, David Ospina (12 Ağustos 2018 Pazar)

Beşiktaş transfer haberleri bugün dış basındaki gelişmelerle dikkat çekiyor. Hem iyi, hem de kötü haberler söz konusu. 12 Ağustos Pazar Son Dakika BJK Transfer haberleri burada.

BJK Transfer - Beşiktaş Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini bir araya getirdik. Son dakika BJK Transfer iddiaları arasında hangi isimler öne çıktı? Gelecek sezon Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen siyah beyazlılarda transfer çalışmaları devam ediyor. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Shinji Kagawa, Mario Götze (12 Ağustos Pazar 2018)


Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken gündemde çeşitli iddialar var. 

Öncelikle pozitif haber France Football'da yer aldı. France Football Beşiktaş'ın Nacer Chadli konusunda her türlü anlaşmaya vardığını ve transferin an meselesi olduğunu yazdı. 
AS gazetesi ise Ospina için Arsenal ile Beşiktaş arasındaki pazarlığı yazdı. Beşiktaş'ın kiralık isteğini reddeden Arsenal, tecrübeli kaleciyi satmak isterken Kolombiyalı için 5 milyon euro talep etti. Beşiktaş'ın ise en fazla 2 milyon euro verebileceği yazıldı. Öte yandan Beşiktaş ile adı anılan kalecilerden bir diğeri Mignolet için bugün Liverpool Echo'da yer alan haber dikkatleri çekti. Mignolet'in menajeri oyuncusunun Napoli'den teklif beklediğini ve orada oynamak istediğini söyledi. 

Beşiktaşlılar için üzücü haber ise Fanatik'te yer aldı. Kagawa ve Götze için satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yapan Beşiktaş, Dortmund'tan olumsuz cevap aldı. Dortmund kulübü bu oyuncuları sadece bonservisi ile gönderebileceklerini bildirdi.

ospina futbolarena ile ilgili görsel sonucu

BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ

Nacer Chadli - West Bromwich - France Football
David Ospina - Arsenal - AS
Shinji Kagawa - Borussia Dortmund - Fanatik
Mario Götze - Borussia Dortmund - Fanatik
Simon Mignolet - Liverpool - Liverpool Echo

FutbolArena haber turu (21 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.