comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş transfer haberleri: Mario Mandzukic, Vincent Aboubakar (2 Ağustos 2018 Perşembe)

02 Ağustos 2018, Perşembe 12:08
Beşiktaş transfer haberleri: Mario Mandzukic, Vincent Aboubakar (2 Ağustos 2018 Perşembe)

Beşiktaş transfer haberleri bugün son derece durgun. Dün hem Fikret Orman, hem de Şenol Güneş'in basın önüne çıkması bugün transfer haberlerini neredeyse bitirdi. 2 Ağustos Perşembe Son Dakika BJK Transfer haberleri burada.

BJK Transfer - Beşiktaş Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini bir araya getirdik. Son dakika BJK Transfer iddiaları arasında hangi isimler öne çıktı? Gelecek sezon Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen siyah beyazlılarda transfer çalışmaları devam ediyor. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Mario Gomez ve Mandzukic (2 Ağustos Perşembe 2018)


Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken gündemde büyük bir durgunluk söz konusu. Dün basın karşısına geçen Fikret Orman ve Şenol Güneş'in açıklamaları, transfer haberlerini kökünden kesti. 

Sadece üç transfer haberi gündemde yer aldı. Fanatik ve Habertürk gazeteleri Mario Mandzukic ile ilgilenildiğini yazarken, Habertürk Hırvat golcü için Negredo'nun maaşının önerileceğini belirtti.
Öte yandan Takvim'in haberine göre Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı Umut Güner, Almanya'da Mario Gomez ile bir görüşme gerçekleştirdi. Alman yıldızın Beşiktaş'a geri dönmeye sıcak baktığı yazıldı. Habere göre Beşiktaş Yönetimi Suttgart'la 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan golcü futbolcu için Alman Kulübü'ne ilk etapta kiralama teklifinde bulunacak.

Son olarak bir başka golcü hedefi Vincent Aboubakar'dan ise kötü bir haber geldi. A Bola gazetesi, Beşiktaş'ın eski golcüsü Aboubakar için Sevilla'dan 20 milyon euroluk bir teklif olduğunu yazdı.

Mario Gomez futbolarena ile ilgili görsel sonucu

BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ

Mario Mandzukic - Juventus - Habertürk
Mario Gomez - Stuttgart - Takvim
Vincent Aboubakar - Porto - A Bola

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"