comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş transfer haberleri: Loris Karius, Shinji Kagawa (20 Ağustos 2018 Pazartesi)

20 Ağustos 2018, Pazartesi 10:26
Beşiktaş transfer haberleri: Loris Karius, Shinji Kagawa (20 Ağustos 2018 Pazartesi)

Beşiktaş transfer haberleri gündemi bugün durgun. Beşiktaş için basında sadece üç transfer ihtimali yazıldı. Günün Beşiktaş transfer haberleri bu haberde.

BJK Transfer - Beşiktaş Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini bir araya getirdik. Bugün Beşiktaş transfer haberleri durgun. Sadece üç isim basında yer aldı. O haberleri sizler için derledik 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Vagner Love Göztepe'ye gidecek mi? (20 Ağustos Pazartesi 2018)


Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken gündemde üç oyuncu ile ilgili iddia var.

İngiliz Mirror, Liverpool'da yedek kaleci konumuna düşen Karius'u Beşiktaş'ın istediğini yazdı. Erzurumspor karşısında hayal kırıklığı yaratan Tolga'nın yerine bir kaleci alınma ihtimali de artmış görünüyor. 
Öte yandan Fotomaç gazetesi ise flaş bir habere imza attı. Uzun süredir Beşiktaş'ın ilgisi altında olan Kagawa'ya Fenerbahçe'nin de talip olduğu yazıldı. Fenerbahçe Emre Akbaba'dan sonra bu kez de Beşiktaş'ın ilgilendiği Kagawa'ya talip oldu.

Son olarak Beşiktaş'ta düşünülmeyen isimlerden Vagner Love'un Göztepe'ye transfer olacağı yazıldı. Fanatik'e göre oyuncu için iki kulüp arasında pazarlıklar sürüyor. Göztepe'nin oyuncunun maaşının yarısını yani 1.1 milyon eurosunu vereceği, Beşiktaş'ın da kalan yarısını ödeyeceği yazıldı.

kagawa futbolarena ile ilgili görsel sonucu

BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ

Loris Karius - Liverpool - Mirror
Vagner Love - Göztepe - Fanatik
Shinji Kagawa - Borussia Dortmund - Fotomaç

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!