comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş transfer haberleri: Hugo Vetlesen, Nacer Chadli (28 Temmuz Cumartesi 2018)

28 Temmuz 2018, Cumartesi 11:21
Beşiktaş transfer haberleri: Hugo Vetlesen, Nacer Chadli (28 Temmuz Cumartesi 2018)

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken gündeme yeni isimler geliyor. Beşiktaş hakkında basında çıkan transfer iddialarını sizler için derledik. 28 Temmuz Cumartesi Son Dakika BJK Transfer haberleri burada.

BJK Transfer - Beşiktaş Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini bir araya getirdik. Son dakika BJK Transfer iddiaları arasında hangi isimler öne çıktı? Gelecek sezon Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen siyah beyazlılarda transfer çalışmaları devam ediyor. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Atiba Hutchinson, Harun Tekin (28 Temmuz Cumartesi)


Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken gündemde durgunluk hakim.

Norveçli 18 yaşındaki genç yetenek Hugo Vetlesen yine Beşiktaş'a yazıldı. Güneş'in haberine göre Real Madrid de genç oyuncuyu takip ediyor. 
Beşiktaş'ın transfer hedefi Harun Tekin ile ilgili de yeni bir gelişme söz konusu. Bursaspor Başkanı Ali Ay ile görüşen Fikret Orman, Sabah gazetesine göre takas önerdi ve "Kulüplerin durumu malum, takasla bu transferi çözelim" dedi. Bursaspor Başkanı Ali Ay ise "Sürekli oyuncu satıp para kazanıyorsun Başkan bu kadar cimri olma" diyerek olaya esprili bir şekilde yaklaştı. 

Fanatik'in haberine göre serbest durumdaki Atiba ile ilgili gelişmeler sürerken, Hürriyet ise Nacer Chadli'nin transferinin an meselesi olduğunu yazdı. Beşiktaş ile West Bromwich arasında 200 bin euroluk bir anlaşmazlık kaldığı belirtildi. Beşiktaş Belçikalı yıldızı kiralamak istiyor.

chadli futbolarena ile ilgili görsel sonucu

BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ

Hugo Vetlesen - Stabaek - Güneş
Harun Tekin - Bursaspor - Sabah
Atiba Hutchinson - Serbest - Fanatik
Nacer Chadli - West Bromwich - Hürriyet

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"