comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri: Harun Tekin, Shinji Kagawa, Vincent Aboubakar (21 Temmuz 2018 Cumartesi)

21 Temmuz 2018, Cumartesi 11:50
Beşiktaş Transfer Haberleri: Harun Tekin, Shinji Kagawa, Vincent Aboubakar (21 Temmuz 2018 Cumartesi)

Beşiktaş transfer haberleri bugün dolup taşıyor. Beşiktaş hakkında basında çıkan transfer iddialarını sizler için derledik. Son Dakika BJK Transfer haberleri burada.

BJK Transfer - Beşiktaş Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini bir araya getirdik. Son dakika BJK Transfer iddiaları arasında hangi isimler öne çıktı? Gelecek sezon Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen siyah beyazlılarda transfer çalışmaları devam ediyor. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Harun Tekin, Fabri, Yunus Mallı (21 Temmuz Cumartesi)


Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken gelecek sezonun kadrosu oluşturulmaya çalışılıyor. Beşiktaş'ta çok sayıda isme transfer teklifi geliyor.

Bu isimlerden Fabri'nin transferi bitmek üzere. Fabri taraftarlara veda ederken, teşekkürlerini sundu. İspanyol eldiven FutbolArena özel haberine göre 7 milyon euro kaşrılığında Fulham'a transfer olacak.
Yine FutbolArena özel haberine göre Beşiktaş, Fabri yerine Bursaspor'dan Harun Tekin'i transfer etmek isterken bu transfer için Bursaspor 3.5 milyon euro istiyor. 

Öte yandan Milliyet'in haberine göre West Ham'ın Vida için 22 milyon euroluk teklifini Fikret Orman beğenmedi ve Vida için 30 milyon euro istiyor. 

Fanatik'in haberine göre Talisca yerine Shinji Kagawa'yı düşünen Beşiktaş 10 numara transferini Japon oyuncudan yana kullanacak. Takvim'e göre ise 10 numara için Wolfsburg'tan Yunus Mallı düşünülüyor. 

Son olarak Portekiz basınından A Bola, Beşiktaş'ın Aboubakar'ı kiralık olarak istediğini ancak Porto'nun Aboubakar'ı sadece bonservisi ile satacağını ve 20 milyon euro istediğini yazdı. Haberde Türk Lirasının sürekli değer kaybettiği ve Beşiktaş'ın Aboubakar'ı bonservisi ile almasının imkansız olduğuna değinildi.

harun tekin futbolarena ile ilgili görsel sonucu

BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ

Harun Tekin - Bursaspor - FutbolArena
Fabri - Fulham - FutbolArena
Shinji Kagawa - Borussia Dortmund - Fanatik
Emrah Badilli - Aalborg - Tips Bladet
Yunus Mallı - Wolfsburg - Takvim
Domagoj Vida - West Ham - Milliyet
Vincent Aboubakar - Porto - A Bola

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"