comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri: Gary Medel ayrılık kararı verdi! Boca Juniors açıklaması

09 Haziran 2019, Pazar 13:57
Beşiktaş Transfer Haberleri: Gary Medel ayrılık kararı verdi! Boca Juniors açıklaması

Boca Juniors'a gitmek istediği iddia edilen Gary Medel'in Beşiktaş yönetimine ayrılık kararını ilettiği öne sürüldü. Gary Medel transferindeki son durum haberimizde.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'taki geleceği belirsiz olan Gary Medel'in kulüpten ayrılmaya karar verdiği iddia edildi. Arjantinli futbolcunun, ülkesine geri dönmeye hazırlandığı ve Boca Juniors'a gitmek istediği ifade edildi.
 

Gary Medel Boca Juniors'a transfer olacak mı?


Arjantinli gazeteci Luis Fregossi, ülkede yayın yapan Crack Deportivo'ya yaptığı açıklamada Gary Medel'in Boca Juniors yolunda olduğunu ve Beşiktaş'tan ayrılmaya karar verdiğini iddia etti.

"KULÜPTEKİ ÇOK ÖNEMLİ BİRİ SÖYLEDİ"
Luis Fregossi ses getiren açıklamalarında, "Medel, Boca Juniors'a geri dönme istedğini Beşiktaş yönetimine ileterek ayrılmaya karar verdi. Boca Juniors kulübündeki çok önemli biri bana Gary Medel'in bu sefer geri dönmesinin yüksek ihtimal olduğunu söyledi." ifadelerini kullandı.


 

Gary Medel, Beşiktaş'ta kaç maçta oynadı?


Kariyerine Şili'de başlayan Gary Medel, Boca Juniors, Sevilla, Cardiff, Inter ve son olarak Beşiktaş'ta forma giydi. Gary Medel, geçtiğimiz sezon 35 resmi maçta forma giydi ve skora hiç katkı yapamadı. Medel'in Beşiktaş'la sözleşmesi 2020 yılına adar devam ediyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!