comScore
1 / 9

Beşiktaş transfer haberleri 2019 (Sürpriz karar 26 Haziran 2019)

Beşiktaş transfer haberleri 2019 aramalarında günün öne çıkan haberlerini derledik.

FutbolArena - Beşiktaş transfer haberleri 2019 aramalarının yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Siyah beyazlı takımla ilgili transfer haberleri arasında son dakika Beşiktaş transferleri burada. Teknik direktör Abdullah Avcı ile yönetim arasında yapılan transfer görüşmelerinin ardından hedefteki futbolcularla ilgili girişimler sürüyor. 

2 / 9

Halil İbrahim Dervişoğlu, Beşiktaş’a gelecek mi?

<h2>Halil İbrahim Dervişoğlu, Beşiktaş’a gelecek mi?</h2>
Sparta Rotterdam yöneticileri Halil İbrahim’in transferi için Türkiye’den Beşiktaş ve Galatasaray ile İngiltere’den Brighton ile masaya oturacak. Üç kulübün de resmi tekliflerini ilettiği ve 2 milyon Euro’ya kadar çıkabilecekleri belirtildi.

Geçen yıl Sparta Rotterdam ile 47 maça çıkan Halil İbrahim Dervişoğlu, 15 gol 12 asistlik performans sergiledi ve sezonun en iyi oyuncusu seçilmişti. (Sabah)
3 / 9

Beşiktaş, Douglas’ı transfer etti mi?

<h2>Beşiktaş, Douglas’ı transfer etti mi?</h2>
Brezilya basınında Globo Esporte’un haberine göre, Barcelona kulübü Douglas ile sözleşme yenilemeyecek. Bu doğrultuda Brezilya ve Avrupa’daki birkaç kulüp dışında Türkiye’den Beşiktaş’ın Douglas’a talip olduğu ve siyah beyazlıların bu transferde şansının yüksek olduğu belirtildi. Türkiye’ye uyum sağlayan Douglas’ın da burada kalmak istediği ve Beşiktaş’a gitmek istediği öğrenildi.
4 / 9

Sporda şiddet yasası

<h2>Sporda şiddet yasası</h2>
’Sporda Şiddeti ve Düzensizliği Önleme’ konusunda büyük bir seferberlik ilan edildi. Eski Spor Bakanları’ndan Akif Çağatay Kılıç ve Osman Aşkın Bak’ın önderliğinde hazırlanan 20 maddelik teklif tasarısı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne sunuldu. 50 milletvekilinin imza attığı tasarıda, ’Spor Alanı’ tanımı yeniden yapılıyor. Futbol dışındaki diğer branşlarda da elektronik bilet uygulamasına geçilmesi öneriliyor. Karaborsacılar ve holiganlar hakkında ise çok daha ağır cezalar isteniyor. (Fanatik)
5 / 9

Halilagic, Beşiktaş’tan ayrıldı mı?

<h2>Halilagic, Beşiktaş’tan ayrıldı mı?</h2>
Sead Halilagic, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Alınan karara göre Beşiktaş Kulübünden ayrılmış bulunuyorum. Yeni sezonda Beşiktaş Kulübüne başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.
6 / 9

Burak Yılmaz, Beşiktaş’ta kalacak mı?

<h2>Burak Yılmaz, Beşiktaş’ta kalacak mı?</h2>
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın, 1 senelik daha sözleşmesi bulunan Burak Yılmaz’a "Anlaşmanı 1 ya da 2 yıl uzatabiliriz" dediği öğrenildi. (Fotomaç)
7 / 9

Quaresma, Beşiktaş’ta kalacak mı?

<h2>Quaresma, Beşiktaş’ta kalacak mı?</h2>
Ricardo Quaresma, 8 Temmuz’da başlayacak olan yeni sezon hazırlıklarına katılacağını siyah-beyazlı yönetime bildirdi. Teknik direktör Abdullah Avcı burada 35 yaşındaki oyuncunun performansını yakından takip edecek. (Fanatik)
8 / 9

Güven Yalçın, Beşiktaş’tan ayrılacak mı?

<h2>Güven Yalçın, Beşiktaş’tan ayrılacak mı?</h2>
El Grada sitesinin haberine göre Real Betis, Beşiktaş’ın Almanya’da yetişen genç oyuncusu Güven Yalçın ile ilgileniyor.

GÜVEN YALÇIN REAL BETİS YOLUNDA

Beşiktaş’tan ayrılan Şenol Güneş’in siyah beyazlı formayı emanet ederek verim aldığı ve milli takım kadrosuna dahil ettiği Güven Yalçın, Real Betis ile anılmaya başlandı. Genç oyuncunun uyum sorununun olmadığına dikkat çekilirken, geleceğinin parlak olduğu vurgulandı.
9 / 9

Dorukhan Toköz, Beşiktaş’tan ayrılacak mı?

<h2>Dorukhan Toköz, Beşiktaş’tan ayrılacak mı?</h2>
Birçok kulübün ilgilendiği Dorukhan Toköz için ilk resmi teklif Lazio’dan geldi. İtalyan kulübü bonuslarla 7 milyon Euro’luk teklif sundu. Siyah-Beyazlılar’ın en az 12 milyon Euro istediği de ifade ediliyor. (Takvim)