comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer: Anderson Talisca Liverpool'a mı gidiyor?

20 Mayıs 2018, Pazar 09:28
Beşiktaş Transfer: Anderson Talisca Liverpool'a mı gidiyor?

Beşiktaş Transfer Haberleri Talisca'nın hangi takıma gideceği yönünde iddialarla öne çıkıyor.

Beşiktaş Transfer Haberleri Anderson Talisca'nın hangi takıma gideceği yönündeki haberlerle gündeme geliyor. Beşiktaş Transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün, Talisca Premier Lig'e gidiyor (20 Mayıs 2018 Pazar)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün Anderson Talisca'nın yeni takımı üzerine yoğunlaşmış durumda. Sivasspor maçı sonrasında veda açıklaması yapan Talisca, takımdan ayrılacağını bir bakıma doğrulamış oldu. 


Şenol Güneş'in Talisca açıklaması


Öte yandan Şenol Güneş'in basın toplantısında Talisca hakkındaki açıklaması da dikkat çekti. Şenol Güneş açıklamasında "Kararları yönetimler verir. Talisca maalesef gitti. Devre arasında gitmişti. Talisca'nın gitmesine tabii ki üzüldüm. Ama üzülmek, şikayetçi olmak anlamına gelmiyor. İç dünyadaki sorunları herkes kendine göre kullanıyor. Ben hiçbirinize, takımdaki oyuncuların gidip gelmemesiyle ilgili konuşmadım. Talisca'nın gittiği de bilindiği için söyledim. Bütün kararları yönetim veriyor. Bu zamana kadar ki başarıları da yönetim bu şekilde sağladı. Elimizdeki oyuncularla ilgili yönetime fikrimi söylüyorum ama kararları onlar veriyor. Devre arasında Talisca gitti diye size açıklama yapsam, doğru olmaz. Tosic'in gitmesini ister miydim, ama yönetim böyle uygun gördü. Burada yönetim-hoca kavgası yok, hiyerarşideki yapıyı anlatıyorum ben” diye konuştu. 

Talisca'nın hangi takıma transfer olduğu sorusunu yanıtlamayan Şenol Güneş, “Talisca devre arasında gitmişti. Hangi takıma transfer olduğunu söyleyemem. Cenk'e rakip olabilir” dedi. Wolverhampton'a gidip gitmediği sorulan Güneş, bu soruyu ise, “Bu kadar altları düşünmeyin, daha üstteki takımları düşünün” yanıtını verdi. 


Talisca Liverpool'a mı gidiyor?


Şenol Güneş'in sözleri ve Talisca'nın veda açıklaması Portekiz'de de gündem oldu. Record'un haberine göre Şenol Güneş'in Cenk Tosun'a rakip olabilir dediği Talisca Liverpool'a gidiyor. Bilindiği üzere Everton ile Liverpool Premier Lig'de ezeli rakip konumunda... 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"