comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş, Trabzonspor'un Lens teklifine ne cevap verdi?

03 Ocak 2018, Çarşamba 15:56
Beşiktaş, Trabzonspor'un Lens teklifine ne cevap verdi?

Beşiktaş, Jeremain Lens için Trabzonspor'dan transfer teklifi almıştı. Siyah Beyazlı takımın bu teklife ne cevap verdiğini Fatih Doğan açıkladı.

FutbolArena Özel - Beşiktaş transfer döneminde çok sayıda futbolcusu için teklif alırken bu isimlerden biri de Jeremain Lens oldu. Peki Beşiktaş, Trabzonspor'un bu teklifine ne cevap verdi? Sabah gazetesi Beşiktaş muhabiri Fatih Doğan, FutbolArena'ya görüşmenin detaylarını anlattı. Beşiktaş Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!


Trabzonspor'dan Jeremain Lens'e transfer teklifi


Fatih Doğan, Trabzonspor'un Beşiktaş'a yaptığı teklifi açıkladı ve "Trabzonspor'da Sayın Muharrem Usta tarafından yaklaşık 15 gün önce Lens'e teklif yapıldı 'istiyoruz' denildi ancak Beşiktaş yönetiminin bu konudaki cevabı olumsuz oldu." dedi.

"LENS'TEN YARARLANMAK İSTİYORUZ" 
Beşiktaş'ın Trabzonspor'a verdiği cevabı da açıklayan Fatih Doğan, "Beşiktaş, Trabzonspor'a 'Lens çok değerli ve kaliteli bir oyuncu. Önünde Babel ve Quaresma çok iyi işler yaptığı için yedek kaldı. Biz Lens'ten yararlanmak istiyoruz, 2. yarıda da yolumuza onunla devam etmek istiyoruz' diyerek olumsuz cevap verdi ve bu transfer Beşiktaş için kapandı." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)