comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in ismi İstanbul'da stada verildi

18 Ağustos 2017, Cuma 19:34
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in ismi İstanbul'da stada verildi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in ismi, Spor Toto 3. Lig takımlarından Büyükçekmece Tepecikspor'un stadına verildi. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in adı, İstanbul temsilcisi ve bu sezon Spor Toto 3. Lig'de mücadele edecek olan Büyükçekmece Tepecikspor'un stadına verildi. Yeni sezon öncesinde tribünlerin yapım çalışmasına başlanan Şenol Güneş stadının inşaatı devam ediyor. 
 

Şenol Güneş stadı nerede?


Spor Toto 3. Lig'de mücadele edecek olan Büyükçekmece Tepecikspor'un yeni stadının ismi Şenol Güneş stadı olarak değiştirildikten sonra tribün inşaatına hemen başlandı. Yeni sezona ve en geç ikinci yarıya yetiştirilmeye çalışan stadın görselleri de paylaşıldı. 

Büyükçekmece Tepecikspor Teknik Direktörü Yüksel Yeşilova, Yöneticilerden Temel Eyüboğlu ile Osman Eyüboğlu ile yakından takip ediyor. Dün idman bitiminde Tribün çalışmalarını inceleyen Yeşilova ve yöneticiler, Şenol Güneş Stadının mükemmel bir tribüne kavuştuğunu, sezona yetişeceğinden de büyük memnuniyet duyduklarını söylediler. Sezona yetişmesinin an meselesi olduğunu düşünen Yeşilova ve yöneticiler, bir ve ya iki maç sonra kendi sahalarında kendi seyircileri önünde oynayacaklarına inandıklarını ve o güzel günü sabırla bekleyeceklerini söylediler. Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve ekibine teşekkür eden Teknik Direktör Yeşilova ve yeşil-beyazlı takımın yöneticileri, statlarının mükemmel bir görüntüye bürüneceğine inandıklarını dile getirdiler
İstanbul temsilcisi Büyükçekmece Tepecikspor yöneticileri Temel ve Osman Eyüpoğlu'nun Trabzonlu olmaları nedeniyle geçtiğimiz yıl Şenol Güneş stadı olarak değiştirilen stat inşaatına bu sezon başlandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)