comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş taraftarlarından Vincent Aboubakar transferi kampanyası (Vincent Aboubakar, Porto'da kaç gol attı?)

05 Ağustos 2019, Pazartesi 19:18
Beşiktaş taraftarlarından Vincent Aboubakar transferi kampanyası (Vincent Aboubakar, Porto'da kaç gol attı?)

Beşiktaşlı taraftarlar, sosyal medya hesapları üzerinden eski golcü oyuncuları Vincent Aboubakar'ın transferi için hastag başlattı.

FutbolArena - Abdullah Avcı yönetiminde gelecek sezonun transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta Burak Yılmaz'ın sakatlığından sonra golcü arayışlarını sürdürüyor. Beşiktaş taraftarları ise sosyal medya üzerinden eski golcüleri Vincent Aboubakar hakkında hastag açarak kampanya başlattı.


Beşiktaş Haber: Beşiktaş'ta son dakika Vincent Aboubakar transferi gelişmesi


Burak Yılmaz'ın sakatlığı sonrasında golcü arayışlarını sıklaştıran Beşiktaş'ta sıcak bir gelişme yaşandı. Beşiktaş taraftarları, sosyal medya hesapları üzerinden eski golcüleri Vincent Aboubakar için Beşiktaş yönetimine seslendi.

Beşiktaşlı taraftarları, eski golcüleri Vincent Aboubakar'ın transferini isterken, sosyal medya hesaplarından 'ComeBackAboubakar' hastagı açarak Beşiktaş yönetimine seslendi.


Vincent Aboubakar Porto golleri


Porto'nun Eylül ayında Tondela'yı 1-0 mağlup ettiği maçta sakatlanarak oyundan çıkan ve ameliyat sonrasında uzun süredir sahalardan uzak kalan Aboubakar yeniden sahalardaki eski gücüne kavuşmak istiyor. Aboubakar bu sezon Porto formasıyla ligde 8 maçta 4 gol atarken, 1 asist yaptı. Kamerunlu golcü tüm kulvarlarda ise 11 maçta 4 gol attı, 2 asist yaptı. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!