comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş taraftarından Şenol Güneş tezahüratı! Dışarı çıkardılar...

10 Mart 2018, Cumartesi 21:22

Beşiktaşlı taraftarlar, bu sezon zaman zaman tartışılan isim konumundaki Şenol Güneş'e Gençlerbirliği maçı sonrası kucak açtı.

FutbolArena - Beşiktaş'a 2009 yılından sonraki ilk şampiyonluğunu 2016 yılında yaşatan ve 2017'deki şampiyonlukla üst üste iki şampiyonluğu siyah beyazlı camiaya kazandıran Şenol Güneş, bu sezon puan durumunda 4. sıraya kadar düşülmesinin ardından eleştirilmeye başlanmıştı. 

Beşiktaş'a bu sezon Avrupa kupalarında tarihinin en büyük başarısını da yaşatan isim olan Şenol Güneş buna rağmen lig performansı nedeniyle eleştiriliyordu. 
ART ARDA GALİBİYETLER

Beşiktaş sezonun 2. yarısında ise Süper Lig'de aldığı sonuçlarla yeniden yükselişe geçti ve bu hafta itibariyle 2. sıraya kadar yükseldi. 

Son olarak sahasında Gençlerbirliği'ni yenen Şenol Güneş'in öğrencileri maç sonunda taraftarlal galibiyeti kutladı. Maçın ardından soyunma odasına giden Şenol Güneş'i ise taraftarlar bağrına bastı. 

DIŞARI ÇIKARDILAR

Şenol Güneş lehine uzun süre tezahuratlar yapan taraftarlar tecrübeli teknik adamı soyunma odasından dışarı çıkardı. Sahada galibiyeti kutlayan futbolcular da Şenol Güneş gelene kadar içeri girmedi. ÜÇLÜYÜ TOLGAY ÇEKTİRDİ

Öte yandan maçın en etkili isimlerinden biri olan Tolgay Arslan bu maç sonunda taraftara üçlü çektiren isim oldu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.