comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş taraftarına Monaco maçına İtalyan gazeteci şaştı kaldı

01 Kasım 2017, Çarşamba 20:16
Beşiktaş taraftarına Monaco maçına İtalyan gazeteci şaştı kaldı

Beşiktaş - Monaco maçını Vodafone Park'ta izleyen İtalyan muhabir Tancredi Palmeri, atmosfere hayran oldu. 

FutbolArena - Beşiktaş ile Monaco arasında Vodafone Park'ta oynanan Şampiyonlar Ligi maçında siyah beyazlı taraftarlar maça tribünde her zaman olduğu gibi inanılmaz bir tezahüratla başladı. Kulakları sağır eden tezahürattan ünlü İtalyan muhabiri Tancredi Palmeri de oldukça etkilendi. 


Beşiktaş - Monaco maçı haberleri Vodafone Park stadı


Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş ile Monaco arasında oynanan zorlu Şampiyonlar Ligi maçının başlamasıyla birlikte Vodafone Park'ta tribünleri tıklım tıklım dolduran taraftarlar inanılmaz bir tezahüratla oyuna başladı. Kulakları sağır edecek derecedeki yüksek tezahürattan ünlü İtalyan muhabir Tancredi Palmeri de fazlasıyla etkilendi ve kendisine ait sosyal medya hesabından yaşadığı duyguyu başladı. 

Tancredi Palmeri, "Vodafone Park'taki gürültü inanılmaz. Üstelik sadece gürültü yok. Bu gürültü ve yüksek sesin yanında Beşiktaş da çok iyi oynuyor." ifadelerini kullandı. 
ŞENOL GÜNEŞ'TEN TALİSCA AÇIKLAMASI

Öte yandan Beşiktaş - Monaco maçında 11'de olmayan Talisca hakkında maç öncesi Tivibuspor'a konuşan Şenol Güneş, "Kadroda olmayan oyuncularımızın hepsi değerli. Bugün itibariyle oyun tarzı olarak orta sahada rakip 3'lü orta sahaya oynayacak. Biz hem orta sahayı kapatmamız, hem de top kaybı yapmamız gerekiyor." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)