comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş taraftarına Bayern Münih'in yıldızı David Alaba'dan canlı yayında mesaj

11 Aralık 2017, Pazartesi 23:49
Beşiktaş taraftarına Bayern Münih'in yıldızı David Alaba'dan canlı yayında mesaj

Beşiktaş'ın rakibi Bayern Münih'in yıldız futbolcusu David Alaba siyah beyazlılar hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi Bayern Münih'in yıldız futbolcusu David Alaba siyah beyazlılar hakında açıklamalarda bulundu. Beyaz TV'ye bağlanan David Alaba, Beşiktaş kurasını değerlendirdi ve bu eşleşmeden dolayı mutlu olduklarını söyledi. 


Beşiktaş - Bayern Münih Şampiyonlar Ligi kura çekimi sonrası David Alaba'nın açıklamaları


Bayern Münih'in yıldız futbolcusu David Alaba, Beşiktaş hakkında şu ifadeleri kullandı:

"KURADAN DOLAYI MUTLUYUZ"
Kuradan dolayı mutluyuz. Beşiktaş önemli bir rakip. Performanslarını biliyoruz. Leipzig maçlarında ortaya koyduğu performans ve futbolun farkındayız. Özellikle İstanbul'da bizi nasıl bir atmosfer beklediğini biliyoruz. Beşiktaş'la eşleştiğimiz için çok mutluyuz.

"VODAFONE PARK'IN ATMOSFERİNİ BİLİYORUZ"

Hocamız maç yaklaştığı zaman bizi atmosfere hazırlayacak. Vodafone Park'ta çok gürültü çıkarabilen taraftar kitlesi olduğunu biliyoruz ama maç zamanı yaklaştığı zaman hazırlığımız ona göre olacak. "VELİ KAVLAK VE BABEL İLE İYİ ARKADAŞIZ"

Veli Kavlak'ı uzun yıllardır tanıyorum. İyi bir arkadaşım ve birlikte oynadık. Ryan Babel ile de birlikte oynadık. O da çok iyi arkadaşım. Hem Ryan Babel, hem de Veli Kavlak ile görüştük. Maçla ilgili fikirlerimizi paylaştık. Yakın zamanda görüşeceğimizi, bir araya geleceğimizi ve maçta görüşeceğimiz için mutlu olduğumuzu paylaştık. 

"KESİNLİKLE KOLAY OLMAYACAK! BEŞİKTAŞ BOŞUNA ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE DEĞİL"

Beşiktaş'ın kolay bir kura olup olmadığı sorusuna cevap veren David Alaba, "Kesinlikle kolay bir kura değil. Beşiktaş geçen sezon ve bu sezon performansıyla her şeyi ispatladı. Bireysel anlamada iyi oyuncuları var ve güçlü bir takım. Boşuna Şampiyonlar Ligi'nde oynamıyorlar, boşuna grup lideri oynamıyorlar. Çok kolay olduğunu söylemek mümkün değil." yanıtını verdi. 
Adriano dünyaca ünlü, önemli bir futbolcu.

"QUARESMA'DAN KORKMUYORUM"

Barcelona'da bunu yıllarca gösterdi. Benim rakibim Quaresma olacak ve o da güçlü bir futbolcu. Ben her futbolcuya çok büyük saygıyla yaklaşıyorum ama korktuğumu söyleyemem. "BEŞİKTAŞ'TAKİ BİR FUTBOLCU BAYERN MÜNİH 11'İNDE OYNAYABİLİR Mİ?"

David Alaba, Beşiktaş'taki bir oyuncu Bayern Münih 11'inde oynayabilir mi? sorusuna, "Bunu cevaplandırmak için Beşiktaş'ı daha iyi tanımam lazım. Ancak Beşiktaş'ta çok potansiyelli üst düzey oyuncular var. Babel, Adriano, Quaresma gibi önemli oyunculra. Bu oyuncular önemli ve potansiyelli oyuncular olmasalar, Şampiyonlar Ligi'nde ve Beşiktaş'ta oynamazlar. Ancak dediğim gibi Beşiktaş'ı detaylı olarak bilmediğim için bu soruyu cevaplandırmam zor. Beşiktaş hücumda zengin bir takım. Bayern Münih olarak rakibe bakmadan, kendimize bakarak hareket eden kulübüz." yanıtını verdi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.