comScore

Beşiktaş Beşiktaş

'Beşiktaş taraftarı Werner'i sağır etti'

27 Eylül 2017, Çarşamba 13:12
'Beşiktaş taraftarı Werner'i sağır etti'

Beşiktaş'ın Leipzig ile oynadığı maçta Werner'in aşırı tezahürattan etkilenerek oyundan çıkması Avrupa'da da geniş yankı uyandırdı.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Leipzig ile oynadığı karşılaşmada daha önce eşine belki de hiç rastlanmamış bir olay yaşandı. Alman ekibinin yıldız oyuncusu Timo Werner, mücadelenin 32. dakikasında Beşiktaşlı taraftarların tezahüratlarına dayanamayarak oyundan çıktı. Bu durum Avrupa basınında da geniş yankı uyandırdı.

"BEŞİKTAŞ TARAFTARI KULAKLARINI SAĞIR ETTİ"
Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde gruptaki ikinci maçında sahasında Leipzig'i ağırladı ve sahadan 2-0 galip ayrıldı. Müsabakada konuk ekipte 32. dakikada Timo Werner, siyah beyazlı taraftarların yüksek tezahüratlarından etkilenerek oyundan çıktı. Yıldız futbolcunun kulaklarından sorun yaşadığı ve duyma problemi yaşadığı belirtildi.

Sırp basınına da yansıyan haberlerde Beşiktaşlı taraftarların, Werner'in kulağını sağır edercesine ateşli tezahüratlar yaptığını vurgulayarak bu haberi okuyucularıyla paylaştı.

Portekiz basınından A Bola ise, "Beşiktaş taraftarının gürültüsü Werner'i kaçırdı." başlığını atarken, İngiliz The Guardian "Werner, Beşiktaşlı taraftarların gürültüsüne dayanamayıp oyundan çıktı." manşetiyle olayı takipçilerine duyurdu.

Siyah beyazlılarla ile ilgili tüm gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)