comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş taraftarı Hülya Koçyiğit'ten derbi sözleri! 'Yıllar önce...'

22 Eylül 2017, Cuma 18:50
Beşiktaş taraftarı Hülya Koçyiğit'ten derbi sözleri! 'Yıllar önce...'

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi öncesinde Türk sinemasının usta oyuncularından Hülya Koçyiğit ve eşi Selim Soydan görüşlerini paylaştılar. 

FutbolArena - Fenerbahçe ile Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 6. haftasında dev derbide karşı karşıya gelecekler. Bu müsabaka öncesinde ünlü oyuncu Hülya Koçyiğit ve eşi Selim Soydan'a mikrofon uzatıldı. Beşiktaş taraftarı olan Hülya Koçyiğit derbiyle ilgili beklentilerini ve tahminlerini paylaşırken, Selim Soydan ise çarpıcı bir itirafta bulundu. 


Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi kaç kaç biter?


Spor Toto Süper Lig 6. haftasında Fenerbahçe ile Beşiktaş, Ülker Stadı'nda karşı karşıya gelecek. Bu zorlu müsabaka öncesinde ünlü oyuncu Hülya Koçyiğit ve eşi Selim Soydan, A Spor'da konuştu. 

HÜLYA KOÇYİĞİT: "BEŞİKTAŞ'IN YERİ BENDE AYRIDIR"
"Beşiktaş'ı bugün büyük başarıalrını takip ediyoruz. Başkanımız sağolsun çok güzel transferler yaptı. Bu sezon ümitliyim takımımdan. Bu derbide de münakaşasız geçsin istiyorum. Tabi ki Beşiktaş kazansın istiyorum. Maçları seyrederken heyecanlanıyorum. Selim futbol adamı olduğu için neyin, ne zaman olacağını çok iyi biliyor. Selim futbolcuyken Fenerbahçeliydim ama o dönemler ayrı bir dönemdi. Beşiktaş sonrasında çok mütevazi bir kulüp olarak karşımıza çıktı ve beni çok etkiledi. O gün bugün Beşiktaş'ın yeri benim için ayrıdır."

SELİM SOYDAN: "BEŞİKTAŞ BİZDEN DAHA İYİ TAKIM"

Selim Soydan ise yaptığı açıklamada çarpıcı bir itirafta bulundu. Soydan, "Beşiktaş maçları her zaman Fenerbahçe için de önemli. Ancak bugün için Beşiktaş takımı bizden daha iyi bir takım. Keşke bu maç, 1 ay sonra olsaydı Fenerbahçe'nin daha iyi konuma gelme ihtimali vardı diyorum." diye konuştu. 

Spor Toto Süper Lig ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"