comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş, Süleyman Seba'yı andı

13 Ağustos 2017, Pazar 10:36
Beşiktaş, Süleyman Seba'yı andı

Beşiktaş, kulübün onursal başkanı Süleyman Seba'nın vefatının üçüncü yıl dönümünde anma mesajı yayımladı.

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü, efsane başkan Süleyman Seba'yı andı. Beşiktaş resmi internet sitesinden, Süleyamn Seba'nın vefatının üçüncü yıl dönümü ile ilgili bir mesaj yayınlandı.


Beşiktaş'tan Süleyman Seba vefası


Beşiktaş resmi internet sitesinden vefatının üçüncü yıl dönümü olan Süleyman Seba'yı andı. Beşiktaş resmi internet sitesinden şu ifadelere yer verildi

Siyah-beyazlı kulüp, sosyal medya hesaplarından yayımladığı ve Seba'nın fotoğrafı ile "Beşiktaş'ı üzmesinler" sözünün yer aldığı mesajda, "Onursal başkanımız Süleyman Seba'yı vefatının üçüncü yılında saygıyla, özlemle ve rahmetle anıyoruz." ifadesine yer verild.
Öte yandan bugün saat 14.00'te Akaretler'deki Şairler Parkı'nda bulunan Süleyman Seba'nın heykelinin önünde taziye defteri açılacak. Saat 17.00'de aynı yerde kulüp tarafından anma töreni düzenlenecek. Buradaki törenin ardından Seba, Feriköy Mezarlığı'ndaki kabri başında dualarla anılacak.


TFF, Fenerbahçe ve Galatasaray'dan anma mesajı


Bu arada, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Fenerbahçe ve Galatasaray kulüpleri, Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın vefatının üçüncü yıl dönümü dolayısıyla anma mesajı yayımladı. eba'yı saygı ve rahmetle anıyoruz." ifadesine yer verildi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)