comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Sporting Lizbon maçına skandalların hakemi

17 Ekim 2021, Pazar 13:14
Beşiktaş - Sporting Lizbon maçına skandalların hakemi

Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'ın Sporting Lizbon ile oynayacağı maçı Slavko Vincic yönetecek.

FutbolArena - Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş ile Sporting Lizbon arasında oynanacak karşılaşmayı Slavko Vincic yönetecek. Sloven hakem, geçtiğimiz aylarda skandallarla gündeme gelmişti.

FUHUŞ PARTİSİNDE YAKALANDI
Sloven hakem Slavko Vincic, geçtiğimiz yıl Bosna Hersek'te düzenlenen ve çok sayıda uyuşturucu ile yasa dışı silahın ele geçirildiği fuhuş partisinde tutuklanmıştı. FIFA kokartlı hakem, Bosna Hersek'te düzenlenen partiye polislerin baskın yapması sonrası göz altına alınmıştı. Slavko Vincic ile birlikte 26 erkek ve 9 hayat kadını bir evin içerisinde gizlenmiş yasa dışı silah ve uyuşturucu ile yakalandı. 

"İŞ YEMEĞİ İÇİN GİTMİŞTİM"

Polis baskınında yakalanan Slavko Vincic'in emniyete verdiği ifadesinde, "Ben oraya gittiğimde neler olduğunu bilmiyordum. İş yemeği için gitmiştim. Bir kabus gibiydi. Çok zor zamanlar geçirdim. Ben orada hiçbir şey yapmadım. Fuhuş partisi de yoktu. Silahları da polis baskınından sonra gördüm. Ben orada iş konuşuyordum. Film gibiydi" ifadelerini kullanmıştı.

Slavko Vincic, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da birer maçını yönetmiş ve temsilcilerimiz bu maçlardan beraberlikle ayrılmıştı. Türk Milli Takımı ise Vincic'in yönettiği 3 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!