comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Son dakika: Fikret Orman'dan Talisca ve Oğuzhan itirafı (27 Mart 2018 Salı)

27 Mart 2018, Salı 14:40

Beşiktaş son dakika haberleri arasında Başkan Fikret Orman'ın Talisca ve Oğuzhan Özyakup hakkındaki açıklamaları öne çıkıyor. BJK Transfer haberleri burada.

Beşiktaş Son Dakika Haberleri arasında Fikret Orman'ın açıklamaları ilk sırada yer aldı. Vodafone Park'ta yeni açılan BJK TV stüdyolarının açılışında konuşan Fikret Orman, Anderson Talisca ve Oğuzhan Özyakup'un transferleri hakkında sorulan sorulara yanıt verdi. Beşiktaş Transfer haberlerinde öne çıkan Talisca ve Oğuzhan için son durum ne?
 

Beşiktaş, Talisca'yı transfer edecek mi? Oğuzhan Özyakup, Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Beşiktaş'ta Talisca ve Oğuzhan Özyakup'un transferleriyle ilgili merak edilen konuları Başkan Fikret Orman açıkladı. Vodafone Park'ta BJK TV'nin açılışında konuşan Fikret Orman şunları söyledi:

"Gündem boş olunca transfer iddiaları ortaya atılıyor. Bizim gündemimizde Talisca, Oğuzhan konusu yok. Kamuoyu ile paylaşmak zorunda değiliz her şeyi. Biz şampiyonluğa odaklandık. Talisca için bir atağımız olabilir mi? Olabilir. Zaten mesajı da verdik. Fakat şu anda tamamen lige odaklanmış durumdayız."
Everton'dan Oğuzhan Özyakup için yeni teklif
 

Oğuzhan Özyakup, Beşiktaş'ta kaç maçta oynadı?


25 yaşındaki milli futbolcu bu sezon sergilediği performansla eleştiriliyor. Oğuzhan Özyakup ligde 19, Şampiyonlar Ligi'nde ise 7 maçta forma şansı buldu. Toplamda bu sezon 31 resmi maçta froma giyen Oğuzhan Özyakup hiç skor üretemezken, 6 kez asist yaptı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.