comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Sergen Yalçın görüşmelerinde yeni gelişme

08 Haziran 2021, Salı 20:41
Beşiktaş - Sergen Yalçın görüşmelerinde yeni gelişme

Teknik direktör Sergen Yalçın'ın Beşiktaş ile yeni sözleşmeyi hafta sonuna kadar imzalaması bekleniyor. 

FutbolArena - Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda sezonu şampiyon tamamlayan Beşiktaş, teknik direktör Sergen Yalçın ile yeni sözleşme görüşmelerinde sona yaklaştı. TRT Spor'un haberine göre, Sergen Yalçın'ın Beşiktaş ile yeni sözleşmeyi hafta sonuna kadar imzalaması bekleniyor.
 

Sergen Yalçın, Beşiktaş'ta kalacak mı?


Muhabir Tuna Akdemir canlı yayındaki açıklamalarında, "Hafta sonuna kadar sözleşmenin imzalanmasını bekliyoruz. Büyük bir pürüz yok. Bugün yapılan görüşmenin içeriğinde Sergen Yalçın'ın kontratı dışında kadro planlaması konusunda geniş analiz yapıldı. Kadro planlamasının da netleşmesini bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

"SERGEN YALÇIN ÇOK BÜYÜK İHTİMALLE 1 TEMMUZ'DA TAKIM BAŞINDA"
Görüşmelerde bir sürpriz beklenmediğini aktaran Tuna Akademir, "1 Temmuz'da top başı yapacak olan Beşiktaş'ta çok büyük ihtimalle Sergen Yalçın'ın takımın başında olabileceğini söyleyebiliriz artık." diye konuştu.

SERGEN YALÇIN: "BENİ PARA KAZANMAK MUTLU ETMEZ"

Sergen Yalçın geçtiğimiz haftalarda A Spor'a yaptığı açıklamada, "Yönetimle, başkanla hiç problem yaşamadık. Biz sorun çıkartmıyoruz. Sorun çıkarmak yerine sorunları çözüp başarılı olmak. Burası bizi bir yerlere getirebilir. Bizi bu mutlu eder. Beni şampiyon olmak, kupa kazanmak mutlu eder. Beni para kazanmak mutlu etmez." ifadelerini kullanmıştı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"