comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Sedat Şahintürk'ü bekliyor! Sedat Şahintürk kimdir?

29 Ocak 2019, Salı 20:21
Beşiktaş Sedat Şahintürk'ü bekliyor! Sedat Şahintürk kimdir?

Balıkesirspor teknik direktörü Giray Bulak, Beşiktaş cephesinin üstüne titrediği Sedat Şahintürk'ün sezon sonunda siyah beyazlı takıma geri döneceğini açıkladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın sezon başında Balıkesirspor'a kiraladığı Sedat Şahintürk, Spor Toto 1. Lig'de sergilediği futbol ile dikkat çekiyor. Balıkesirspor teknik direktörü Giray Bulak, Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmut Yazıcıoğlu'nun kulübü ziyaret ederek Sedat Şahintürk hakkında bilgi aldığını ve gelecek sezon geri döneceğini açıkladı.
 

Sedat Şahintürk Beşiktaş'a geri dönecek mi?


Haber 1903 sitesine röportaj veren Giray Bulak, "Şafak Bey bizi ziyaret etti. Sedat Şahintürk'ün bizde oynamasından çok memnun kaldı. Her geçen gün gelişiyor. Seneye Beşiktaş'a dönecek. Kadro sıkıntısı yaşıyoruz. Sedat bizim önemli bir oyuncumuz. Yaşı genç olmasına rağmen aşama kaydediyor. Çok da çalışıyor. Türk futboluna kazandırılmalı. Sezon sonuna kadar eksiklerini tamamlayıp Beşiktaş'a dönmeli." dedi.
 

Sedat Şahintürk Balıkesirspor'da nasıl oynuyor?


22 yaşındaki Sedat Şahintürk başta sol kanat olmak üzere her iki kanatta ve merkez orta saha pozisyonlarında forma giyebiliyor. Bu sezon Balıkesirspor'da 24 resmi maçta 9 gole katkı sağlayan Sedat Şahintürk, 4 gol ve 5 asist kaydederek takımın değişmez ismi oldu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)