comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş sağ bek transferi için harekete geçti! Yurt dışında...

16 Kasım 2017, Perşembe 23:27
Beşiktaş sağ bek transferi için harekete geçti! Yurt dışında...

Beşiktaş yönetimi bu sezon sağ bekte yaşanan sıkıntıdan dolayı ara transfer döneminde bu mevkiyi güçlendirmek adına çalışmalarını sürdürüyor. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında yönetim şimdiden Ocak ayı için kolları sıvadı. Stoper mevkine Vida'yı transfer etmeyi planlayan ve Hırvat futbolcuyla ön protokol yapan yönetim, sağ bek arayışına da girdi. BJK Transfer gelişmeleriyle ilgili tüm haberler FutbolArena'da!
 

Beşiktaş transfer haberleri son dakika (2017)


Beşiktaş'ta sağ bek transferi için harekat başladı. Sezon başında Andreas Beck ile yollarını ayıran ve Gökhan Gönül'ün de uzun süredir sakat olduğu dönemde sağ bekte Medel ile Necip'i deneyen Şenol Güneş beklediği randımanı alamayınca yönetime sağ bek transferi için rapor verdi. Gökhan Gönül'ün iyileşip takıma dönmesine rağmen uzun süreli sakatlığının ardından henüz tam anlamıyla form tutamamasından dolayı yönetim yurt dışında sağ bek arayışlarını sürdürüyor. 
 

Beşiktaş'ın Kaan Ayhan transferi


FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Beşiktaş, Almanya Bundesliga 2'de forma giyen milli oyuncu Kaan Ayhan'ı Ocak ayında kadroya katmak için girişimlere başladı.

Alman kulübüne transfer teklifini ileterek beklemeye geçen siyah beyazlı yönetim, Kaan Ayhan'ın sezon sonu bitecek olan sözleşmesini koz olarak kullanıyor. Bu şartlar altında anlaşma zemini arayan Beşiktaş, transfere sıcak bakan Kaan Ayhan'ı Ocak ayında kadroya dahil etme planları yapıyor.
Siyah Beyazlı takımla ilgili diğer gelişmeler için Beşiktaş Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)