comScore

Beşiktaş Beşiktaş

"Beşiktaş, Roma kadar güçlü değil"

11 Nisan 2017, Salı 13:36

Lyon Başkanı Jean-Michel Aulas, Beşiktaş maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Avrupa Ligi çeyrek final ilk maçında Beşiktaş'ı sahasında ağırlayacak olan Olimpik Lyon'da kulüp başkanı Jean-Michel Aulas açıklamalarda bulundu. Beşiktaş'ın son 16 turunda eledikleri Roma kadar güçlü bir takım olmadığını ifade eden Jean-Michel Aulas, golsüz beraberliği kötü sonuç olmayacağını dile getirdi.

"ÖNEMLİ OLAN KAYBETMEMEK"
Kulüp televizyonuna açıklamalarda bulunan Jean-Michel Aulas, "Beşiktaş, Roma kadar güçlü değil ama Şampiyonlar Ligi'nden geldiler. Bu turun üstesinden gelebileceğimizi düşünüyorum. Beşiktaş'ın inanılmaz bir taraftarı var. İlk maçta bundan rahatsızlık duymadan ayaklarımız yere sağlam basmalı. Kazanmamız gerekiyor fakat önemli olan kaybetmemek. Rövanş öncesi 0-0 kötü sonuç olmaz." dedi.

15 bin Beşiktaş taraftarının tribünde olacağını ifade eden Jean-Michel Aulas, "Bu maçta 15 bin civarında Beşiktaş taraftarı olacak. Gerekli güvenlik önlemlerini alıyoruz. Birkaç güvenlik noktası dışında bütün biletleri satacağız. Yaklaşık 54 bin taraftar statta olacak" ifadelerini kullandı.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!