comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Porto maç sonu Mehmet Demirkol: "1 numara Şenol Güneş, lider takım."

21 Kasım 2017, Salı 22:00
Beşiktaş - Porto maç sonu Mehmet Demirkol:

Mehmet Demirkol, Beşiktaş - Porto maçının ardından siyah beyazlılara övgüler yağdırdı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde Porto ile berabere kalarak bir üst tura çıkmayı lider olarak garantiledi. Maçın ardından NTV Spor'da Mehmet Demirkol siyah beyazlıların performansını yorumladı. 
 

Beşiktaş 1-1 Porto NTV Spor Mehmet Demirkol'un yorumları


Maçın ardından Mehmet Demirkol Beşiktaş ve Şenol Güneş'e övgüler yağdırdı. 

"BU GRUBUN EN İYİ TAKIMI BEŞİKTAŞ"
"Bu grubun en iyi takımı Beşiktaş. Bu grubun en iyileri karmasına minumum 4-5 Beşiktaşlı girer. Domine ettiler grubu. 45 ile 60. arasındaki müthiş futbolu Porto gördükten sonra beraberliğe razı oldu zaten."

"TÜRKİYE'DEKİ FUTBOLUN ÇOK ÜZERİNDE"

"Türkiye'deki futbolun standartının çok üzerinde. Başakşehir de çok iyi futbol oynayan takımı ama Avrupa'da göremedik. Beşiktaş bunu burada gösterdi. Ligde oynadığı oyunun ötesine çıkabiliyor. Bunun üzerine düşünmek lazım. Yerli antrenörümüz Şenol Güneş'in de büyük başarısıdır bu. Şampiyonlar Ligi'nde Türkiye'de gruptan lider olarak çıkan takım yok." 

"1 NUMARA ŞENOL GÜNEŞ"

"Beşiktaş'ta tüm oyuncular Şampiyonlar Ligi'nde yukarı çıktı. Burada büyük bir performans maksimizasyonu var. O yüzden ben ısrarla Şenol Güneş'i 1 numaraya yazıyorum. Ancak Şenol hoca burada olmazsa olmazdır. Bunu defalarca söylemek gerekir. Yönetimin de milli takım dedikodularından sonra 2 yıllık sözleşmeyi ortaya çıkarması doğru harekettir." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)