comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Pendikspor canlı izle (BJK Pendikspor CANLI)

17 Temmuz 2019, Çarşamba 18:16
Beşiktaş - Pendikspor canlı izle (BJK Pendikspor CANLI)

Beşiktaş - Pendikspor özel hazırlık mücadelesinde karşı karşıya geliyor. Beşiktaş - Pendikspor maçını canlı izlemek isteyen futbolseverler mücadelenin canlı linkini araştırmaya başladı.

FutbolArena - Abdullah Avcı yönetimindeki Beşiktaş, Pendikspor ile hazırlık maçında karşı karşıya geliyor. Beşiktaş - Pendik maçını canlı izlemek isteyen sporseverler, internet ortamında Beşiktaş - Pendik maçı canlı izle seçeneklerini araştırmaya başladı.


Beşiktaş - Pendikspor CANLI


Abdullah Avcı yönetiminde 2019-2020 sezonunun hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş, Pendikspor ile hazırlık mücadelesinde karşı karşıya geliyor. Beşiktaş - Pendikspor maçının ilk 11'leri belli oldu. Beşiktaş ile Pendikspor arasında oynanacak bu hazırlık mücadelesini izlemek isteyen futbolseverler, internet ortamında Beşiktaş - Pendikspor canlı izle seçeneklerini araştırmaya başladı.

BEŞİKTAŞ'IN İLK 11'İ
Loris Karius, Mırın, Vida, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Oğuzhan Özyakup, Dorukhan Toköz, Adem Ljajic, Quaresma, Lens, Güven Yalçın.

BEŞİKTAŞ - PENDİKSPOR HANGİ KANALDA?

Abdullah Avcı'nın Beşiktaş'ın başında çıkacağı ilk mücadele olan Beşiktaş ile Pendikspor arasında oynanacak özel hazırlık mücadelesi öncesinde her hangi bir yayıncı kuruluş açıklanmadı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"