comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş PAOK maçının kadrosunu UEFA'ya gönderdi

21 Ağustos 2020, Cuma 00:05
Beşiktaş PAOK maçının kadrosunu UEFA'ya gönderdi

Beşiktaş, PAOK ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi ön eleme maçı öncesi 25 kişilik kadroyu UEFA'ya bildirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda PAOK ile oynayacağı maçın kadrosunu UEFA'ya bildirdi. 25 kişilik kadro listesinin önümüzdeki saatlerde resmi siteden açıklanması bekleniyor. 

Beşiktaş'ta yeni transferler N'Sakala ile Welinton da UEFA'ya bildiren 25 kişilik kadroda yer alıyor. Öte yandan kurallara göre en geç maçtan 24 saat önce temsilcimiz Beşiktaş'ın 25 kişilik kadro listesinde iki oyuncu değiştirme hakkı bulunuyor. 
TRT Spor Muhabiri Tuna Akdemir, "Şu anki gözlemim Umut Nayir'in forvette bir adım daha görüyorum. PAOK maçına kadar yeni bir transfer beklemiyorum." şeklinde bilgileri aktardı. 


PAOK DA KADROYU AÇIKLADI

Akpom 
Rodrigo
Balogiannis 
Biseswar 
Crespo
Leo Matos
El Kaddouri 
Esiti 
Giannoulis
Limnios
Varela
Michailidis
Mihaj
Nika Ninua
Swiderski
Tsaousis
Tsiggaras
Tzolis
Zivkovic
Paschalakis
Ingason
Pelkas
Schwab
Rodrigo Rey
Warda

24 SAAT ÖNCE İKİ DEĞİŞİKLİK HAKKI VAR

UEFA'ya Şampiyonlar Ligi'nde temsilcimiz Beşiktaş ile oynayacağı kadrosunu bildiren PAOK'un, kurallara göre maçtan 24 saat önce iki oyuncu değiştirme hakkı bulunuyor. 


PAOK - Beşiktaş maçı hangi kanalda? PAOK - Beşiktaş şifresiz mi?


PAOK - Beşiktaş maçının şifreli olarak yayınlanacağı haberlerinin ardından taraftarlar sosyal medyada maçın şifresiz yayınlanması için paylaşımarda bulunmuştu. Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu bu noktada devreye girerek PAOK - Beşiktaş maçının şifresiz yayınlanması için girişimde bulundu. Sosyal medyadan açıklama yapan Kasaopoğlu, "Sevgili sporseverler, sesinizi duyduk, mesajlarınız yerine ulaştı. Temsilcimiz Beşiktaş'ın 25 Ağustos'ta PAOK ile oynayacağı karşılaşma Kanal D'de yayınlanacak. Temsilcimiz Beşiktaş'aa yürekten başarılar diliyorum." dedi.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"