comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş, Nesine.com ile sponsorluk anlaşması imzaladı

21 Eylül 2017, Perşembe 15:37
Beşiktaş, Nesine.com ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Beşiktaş, Vodafone Park'ta yapılan imza töreniyle birlikte Nesine.com ile sponsorluk anlaşmasına imza attı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Nesine.com ile sponsorluk anlaşmasına imza attı. İmza törenine Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve de Nesine.com CEO'su Halit Gülbakanoğlu, katıldı.
 

Beşiktaş'ın Nesine.com ile yaptığı anlaşmadan gelecek para


Beşiktaş'ın Nesine.com ile yaptığı anlaşmaya göre kulübün kasasına 600 bin Dolar girecek. İmza töreninde konuşan başkan Fikret Orman, yapılan anlaşma ve Fenerbahçe maçına ilişkin konuştu.

"BEŞİKTAŞLILAR TUTTUKLARI TAKIMLARI SEÇMELİ"
Nesine.com CEO'su Halit Gülbakanoğlu, anlaşmayla ilgili olarak, "Beşiktaşlı taraftarlar Nesine'ye üye olurken mutlaka tuttukları seçimi seçmeli. Böylece kulüp kazanacak. Beşiktaşlı taraftarlar Nesine'ye üye olurken mutlaka tuttukları seçimi seçmeli. Böylece kulüp kazanacak" şeklinde konuştu.
 

Fikret Orman'dan Nesine.com açıklamaları


Fikret Orman, kendisine yöneltilen Fenerbahçe - Beşiktaş derbisine hangi bahsi oynardınız sorusunda, "Keşke oynanabilse de fair-play seçeneğine oynasam. Alt-Üst seçeneğini de bilmiyorum. Altı üstü bir derbi. Sonuç çok önemli değil" diye konuştu.
 

Fikret Orman'dan Fenerbahçe derbisi yorumu


Derbiye ilişkin açıklamalarda da bulunan Fikret Orman, "Ali Palabıyık ile geçen sene buradaki maçta sıkıntı yaşamıştık. İnşallah bu maçta etki altında kalmaz. Gördüğünü çalsın." Kafamdan geçen bir skor yok. Hayırlısı neyse o olsun. Güzel futbol herkese lazım" diye konuştu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"