comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Monaco maçı Mehmet Demirkol'dan Talisca tavsiyesi: 'Malaesef...'

01 Kasım 2017, Çarşamba 20:56
Beşiktaş - Monaco maçı Mehmet Demirkol'dan Talisca tavsiyesi: 'Malaesef...'

Beşiktaş - Monaco maçının ilk yarısını NTV Spor'da Mehmet Demirkol yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde Monaco karşısında ilk yarıda iyi bir futbol sergilemesine rağmen 45+1'de Rony Lopes'in golüyle 1-0 yenik duruma düştü. Devre arasında Mehmet Demirkol NTV Spor'da müsabakayı yorumladı. 


Beşiktaş - Monaco Mehmet Demirkol'un yorumları


"TALİSCA'NIN OLMAMASI..."

"Talisca'nın oynamamasının dezavantajlarının avantajından daha büyük oldu. Çok üzücü olan sahanın en iyisi Adriano'nun hatasından geldi gol. Talisca'nın olmaması orta sahadaki direnci yükseltti. Beşiktaş pozisyonlara girdi gibi görünüyor ama daha net pozisyonlara Monaco girdi. Eyvah dediğimiz pozisyonlarımız var."
"YA TALISCA GİRECEK, YA DA..."

"Maç başında Talisca endişelerim vardı ve maalesef gerçekleşti. Çünkü hep Babel, Cenk ve Quaresma'nın girdiği ceza sahasında 2'li sıkıştırma geldi. Ne zaman Oğuzhan, Gökhan girdi o zaman etkili olundu. Burada Talisca'nın eksikliği hissedildi. Ceza sahası içi etkinliğinde 3'lü olarak girdiğinde çok tehlikeli bir takım. Ancak birisi çıkınca kontrol edilebilir bir takıma döndüler. Talisca'nın varlığı Cenk ve Babel'in performansını arttırıyor. Eğer girmezse Oğuzhan ve Tolgay'dan farklı girişler bekleyeceğiz. Başka türlü olmaz. Oğuzhan kalır sahada, Tolgay çıkar." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)