comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Monaco maçı İlhan Mansız'ın sözleri: 'Cenk Tosun...'

01 Kasım 2017, Çarşamba 18:43
Beşiktaş - Monaco maçı İlhan Mansız'ın sözleri: 'Cenk Tosun...'

Beşiktaş - Monaco maçını karşılaşma öncesi Tivibuspor'da siyah beyazlıların efsane futbolcusu İlhan Mansız yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde belki de kulüp tarihinin en önemli maçlarından birini bu akşam saat 20:00'de Monaco ile oynayacak. Siyah beyazlı futbolcuların efsane ismi İlhan Mansız, Tivibuspor'da bu müsabakayı değerlendirdi. 


Beşiktaş - Monaco maçı haberleri


Beşiktaş - Monaco Şampiyonlar Ligi maçını karşılaşma öncesinde Tivibuspor'da siyah beyazlıların efsane futbolcusu İlhan Mansız değerlendirdi. 

"EMİNİM BEŞİKTAŞ YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRECEK"
Beşiktaş'ın mutlak galip gelmesi gerekmeyen bir maç. Deplasmandaki Monaco maçındaki gibi bekleyerek ve dikkatli oynarsa tarih yazabilir. Eminim Beşiktaş bugün yüzümüzü güldürecek. Çok fazla ofansif bir futbol beklemiyorum.

"BEŞİKTAŞ'IN SALDIRMAMASI GEREKİYOR"

Daha baskın bir Monaco maçı olacaktır. Çünkü onların son şansı. Beşiktaş ise önce bekleyip, kontrollü oynayacak. Rakipte önemli eksikler var. Ancak dediğim gibi Beşiktaş kendi saha ve seyircisi önünde saldırmamalı. Taktiksel anlamda uygulaması gereken taktik bu bence. Galip gelemiyorsan yenilmeyeceksin. Buradan 1 puan Beşiktaş'a yetecektir. 

İlhan Mansız son olarak yabancı futbolcu sayısının fazlalığıyla ilgili eleştirilere katılmadığını söylersen, "İşte önümüzde Cenk Tosun örneği var. Sen çok çalışır ve yabancı futbolculardan kendine bir şey katarsan formayı alırsın." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)