comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Monaco maç sonu olay! Quaresma'nın üstüne yürüdü

02 Kasım 2017, Perşembe 00:49
Beşiktaş - Monaco maç sonu olay! Quaresma'nın üstüne yürüdü

Beşiktaş - Monaco maçının ardından Monaco futbolcusu Raggi, Quaresma'nın kendisine yaptığı sert faul nedeniyle Portekizli futbolun üzerine yürüyünce sahada gergin anlar yaşandı. 

FutbolArena - Beşiktaş ile Monaco arasında oynanan Şampiyonlar Ligi maçının 88. dakikasında Monaco ceza sahasına yakın yerde Quaresma ile Raggi arasında yaşanan pozisyonda rakibine sert bir müdahalede bulunan Portekizli yıldız sarı kart gördü. Ancak başta Raggi olmak üzere diğer Monaco futbolcuları kırmızı kart beklentisinde bulundu. Karşılaşma bitiminde ise Raggi, Quaresma'nın üzerine yürüdü ve sahada gergin anlar yaşandı. 


Beşiktaş - Monaco Quaresma'nın Raggi'ye yaptığı faul pozisyonu


Beşiktaş - Monaco maçının son dakikalarına doğru sol çaprazdan rakibi Raggi'yi geçmeye çalışan Quaresma topun dışarı çıkmasıyla birlikte rakibine sert bir faul yaptı ve bunun sonrasında sarı kart gördü. Monaco futbolcuları kırmızı kart beklerken, maç sonunda Raggi kendisine yapılan bu faulden dolayı çok sinirlendi ve Quaresma'nın üzerine yürüdü. 

Son derece sinirli görünen Raggi Quaresma'nın üzerine yürüyünce Beşiktaşlı ve Monaco'da diğer futbolcular araya girdi. Saha içinde yaşanan gergin anlar iki takım futbolcularının araya girmesiyle sonuçlandı. Raggi'nin maç sonunda hakeme de itirazda bulunduğu ve kendisine yapılan faulün bilerek olduğunu, bu yüzden Quaresma'nın kırmızı kart görmesi gerektiğini söyledi. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)