comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş - Monaco maç sonu Mehmet Demirkol: "Çıldırdı resmen..."

01 Kasım 2017, Çarşamba 22:02
Beşiktaş - Monaco maç sonu Mehmet Demirkol:

Beşiktaş - Monaco Şampiyonlar Ligi maçını karşılaşmanın ardından Mehmet Demirkol yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde Monaco ile 1-1 berabere kaldı ve 10 puanla gruptaki liderliğini sürdürdü. Maçın ardından NTV Spor'da Mehmet Demirkol müsabakayı yorumladı. 
 

Beşiktaş 1-1 Monaco Mehmet Demirkol'un yorumları


Maçın ardından Mehmet Demirkol şunları söyledi:

"BEŞİKTAŞ FİNAL MAÇI GİBİ OYNADI"
"Aslında burada zorunlu değişiklliklere bakmazsak, oyunun ruhu için şunu diyebiliriz. Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde grubun dördüncü maçı gibi oynamadı. Final maçı gibi oynamadı ve bir an önce bitirelim dedi. Bu da kötü etkiledi. Maçın bu kadara git gele dönmesi ve orta sahanın boşluklar bırakması anlaşılır gibi değil. Quaresma da atılabilirdi. Oyun oraya gidebilirdi. Hakemin öyle değerlendirmesi büyük şanstı."

"QUARESMA ÇILDIRDI"

"3 tane net pozisyonu var Quaresma'nın. Birinde pas alamadı ve o anda çıldırdı. Vurabileceği bir pozisyonda soğuk kanlılığını koruyamadı. Orada ayarı bozuldu. Bunların olmaması lazım tabi. Şu güzel günde şunları yaşamadan olsa daha güzel olurdu."

"TALİSCA'NIN 11'DE OLMAMASI..."

"Bence Talisca eğer sakatlığı yoksa ilk planda sahada olmalıydı. Şenol Güneş sanırım ön alan baskını maçın başında da yapacaklar diye düşündü. Sezon boyunca ligdeki performansı etkili olmuş olabilir. Bütün bunları bir araya koyduğumuzda Oğuzhan ve Tolgay'ı oynatmak daha mantıklı gelmiş olabilir Şenol Güneş'e." 

"BEŞİKTAŞ MAÇA RAHAT ÇIKTI AMA..."

"Beşiktaş maça rahat çıktı. Kontrolü ele almakta sıkıntı yaşamadı. Ancak ceza sahası içinde etkili alanlarda demarke oyuncu bulamadılar. Talisca'nın yokluğu burada sıkıntı yaşandı. Cenk ve Babel marke oldu bugün." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)