comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş, Marcelo'yu Lyon'a satıyor

10 Haziran 2017, Cumartesi 15:38
Beşiktaş, Marcelo'yu Lyon'a satıyor

Beşiktaş'ta bu sezon başarılı bir performans sergileyen Marcelo'nun Lyon'a transferi bitme aşamasında.

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ta gelecek sezonun transfer görüşmeleri devam ederken, Marcelo'nun Olimpik Lyon'a transferi gündemde. Siyah beyazlıların sözleşme yenilediği Marcelo için ısrarcı olan Olimpik Lyon'un transferi bitirme aşamasına getirdiği öğrenildi.


Beşiktaş, Marcelo'yu Lyon'a sattı mı?


Beşiktaş'ta özellikle bu sezon sergilediği istikrarlı futbolla savunmanın değişilmez ismi olan Marcelo ile Olimpik Lyon ilgileniyor. Fransızların son olarak 8 milyon Euro teklif ettiği oyuncu için Beşiktaş yönetimi büyük oranda kararını verdi. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre; siyah beyazlılar oyuncunun transferine izin verecek. İki kulüp arasında görüşmelerin devam ettiği ve kısa süre içerisinde bu transferin netileneceği bilgisine ulaşıldı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili diğer gelişmeler için Beşiktaş Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

Marcelo Guedes kimdir? Marcelo Guedes'in Beşiktaş performansı

 

Hannover takımından 2 milyon Euro bonservis bedelinde transfer edilen Marcelo, Beşiktaş ile 2 sezonda 61 karşılaşmada süre alırken, takımı adına 5 gol kaydetti.

Marcelo Guedes'in Beşiktaş ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunurken, Marcelo'nun transfermarkt verilerine göre bonservis bedeli 5.5 milyon Euro olarak görülmekte.


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!